Oferta pracy

Specjalista ds. rekrutacji

MARATHON INTERNATIONAL SP. Z O.O. SPÓŁKA KOMANDYTOWA

  • Krajowa 3, Kostrzyn
    Kostrzyn, wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Krajowa 3

Kostrzyn

Twój zakres obowiązków

Jesteś idealnym kandydatem jeśli :

- znasz techniki i metody rekrutacji w pozyskiwaniu kierowców,

- jesteś efektywna/-y w działaniu, potrafisz zatrudnić obcokrajowców,

- wiesz, jak korzystać z social media,

- masz głowę pełną pomysłów i myślisz nieszablonowo,

- świetnie radzisz sobie w nawiązywaniu kontaktów,

- w pracę wkładasz całe serce,

- lubisz pracę w zespole.

Nasze wymagania

  • Min. 2 - letnie doświadczenie w obszarze rekrutacji: analiza potrzeb, pozyskiwanie kandydatów, selekcja aplikacji, prowadzenie rozmów rekrutacyjnych, utrzymywanie relacji z kandydatami - warunek konieczny;

  • Praktyczna wiedza dotycząca metod i narzędzi stosowanych w procesach rekrutacji i selekcji kandydatów (networking, headhunting, testy kompetencyjne);

  • Dyspozycyjność – praca na pełen etat;

  • Wykształcenie wyższe;

  • Znajomość języków obcych, rosyjski/ukraiński będzie dodatkowym atutem;

  • Praktyczna znajomość programów pakietu MS Office;

  • Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne.

To oferujemy

  • ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,

  • umowę o pracę lub współpracę na zasadach B2B,

  • pakiet medyczny na preferencyjnych warunkach,

  • samodzielne, pełne wyzwań i satysfakcji z osiąganych wyników stanowisko,

  • pracę w młodym, zaangażowanym i perspektywicznym zespole,

  • dostęp do nowoczesnych i niezbędnych do pracy narzędzi,

  • przyjazną atmosferę.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • spotkania integracyjne

MARATHON International to lata doświadczenia na rynku i zespół młodych ludzi specjalizujących się w transporcie i logistyce międzynarodowej. Nasze pojazdy przemierzają całą Europę. Wdrażamy innowacyjne rozwiązania, by dostosować się do potrzeb klientów. Naszym celem jest bycie kluczowym partnerem w zintegrowanej logistyce w Europie dzięki najwyższej jakości usług. Ale MARATHON to nie tylko praca. To pasja, z jaką rozwijamy naszą firmę. To empatia, którą obdarzamy naszych klientów w ich codziennym życiu biznesowym. To także orientacja na sukces towarzyszący nam przy każdej nowej inwestycji.

Przewiń do profilu firmy