Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Rekrutacji

BNP Paribas Bank Polska S.A.O firmie

  • Kraków

    Kraków, małopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Rekrutacja zdalna
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)

Twój zakres obowiązków

  • Kompleksowe prowadzenie i koordynacja przebiegu procesów rekrutacyjnych end-to-end

  • Budowanie relacji i wsparcie Hiring Managera – bieżąca współpraca w celu doprecyzowania potrzeb i przygotowania strategii rekrutacyjnej, kryteriów selekcji, zmaksymalizowania działań rekrutacyjnych

  • Budowanie puli talentów, poprzez ich aktywne poszukiwanie z różnych źródeł (LinkedIn, Google, Github itp.)

  • Prowadzenie procesu selekcji, wsparcie Hiring Managera w procesie wyboru odpowiedniego kandydata – pełnienie roli doradcy i eksperta w dziedzinie rekrutacji

  • Dbałość o pozytywne doświadczenia kandydata w procesie rekrutacji

  • Udział w rozwoju wewnętrznych narzędzi i procesów HR, mających na celu wzrost efektywności rekrutacji

  • Wsparcie działań z obszaru employer branding

  • Możliwość realizacji dodatkowych projektów cross-funkcyjnych z całego obszaru HR, w zależności od zainteresowań (np. offboarding, ścieżki karier, automatyzacja procesów itp.)

Nasze wymagania

  • Minimum 2 lata doświadczenia w samodzielnym prowadzeniu procesów rekrutacyjnych end-to-end – w tym w branży IT

  • Znajomość i zainteresowanie trendami w zakresie pozyskiwania talentów i rekrutacji w obszarze IT – jako eksperci w dziedzinie rekrutacji, podejmujemy aktywne działania usprawniające nasze procesy

  • Wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne oraz interpersonalne – budujemy wartościowe relacje z Managerami oraz Kandydatami

  • Myślenie analityczne, dociekliwość i szczegółowość – pracujemy z wykorzystaniem danych, na podstawie których podejmujemy przyszłe decyzje i wyciągamy wnioski

  • Orientacja na cel, motywacja i kreatywność – podejmujemy nieszablonowe działania rekrutacyjne, nieustannie szukamy nowych pomysłów i rozwiązań rekrutacyjnych

  • Otwartość na pracę w dynamicznym środowisku i dużo chęci do rozwoju i nauki

To oferujemy

  • Możliwość pracy przy rozwojowych i ciekawych projektach rekrutacyjnych z różnych obszarów w Banku

  • Realny wpływ na procesy i pracę zespołu – bardzo cenimy proaktywność i inicjatywę w działaniu

  • Możliwość rozwoju eksperckiego w obszarze rekrutacji IT

  • Możliwość udziału w projektach cross-funkcyjnych z różnych obszarów HRowych

  • Możliwość pracy zdalnej (aktualnie 100%, docelowo praca hybrydowa)

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę B2B

  • Benefity

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

BNP Paribas Bank Polska S.A.

BNP Paribas to bank zmieniającego się świata i jeden z największych banków w Polsce. Oprócz szeregu produktów finansowych oferujemy Ci także pracę. Wiemy, jak rozwijać Twoją karierę. Mamy szereg benefitów, które pozwolą pracować Ci w przyjaznym środowisku. Słuchamy, to jedna z naszych najważniejszych cech. Chcesz i lubisz zmieniać? Dołącz do nas.

Przewiń do profilu firmy