Oferta pracy

Specjalista ds. rekrutacji

Marketing Investment GroupO firmie

Marketing Investment Group

Profesora Michała Życzkowskiego 10

Kraków

Twój zakres obowiązków

  • Poszukiwanie oraz rekrutacja specjalistów i managerów w obszarach e-commerce, IT oraz innych intensywnie rozwijających się częściach biznesu, takich, jak produkt, marketing, VM, czy analityka

  • Prowadzenie procesów rekrutacyjnych od chwili pojawienia się potrzeby rekrutacyjnej aż po onboarding nowego pracownika

  • Dbanie o doskonały candidate experience

  • Odpowiedzialność za właściwy przepływ informacji oraz dokumentów w procesie rekrutacji

  • Prowadzenie sesji AC/DC

  • Budowanie pozytywnych, długotrwałych relacji z kandydatami, klientami wewnętrznymi oraz zewnętrznymi

Nasze wymagania

  • Kreatywne podejście do sposobów pozyskiwania kandydatów w Polsce i innych krajach UE

  • Doświadczenie w docieraniu do kandydatów metodą direct search,

  • Praktyka i wiedza związane z rekrutacją w social mediach

  • Doskonały warsztat rekruterski i praktyczna znajomość narzędzi HR

  • Umiejętność świadomego budowania długotrwałych relacji z kandydatami

  • Doświadczenie w prowadzeniu wywiadów behawioralnych oraz sesji AC

  • Samodzielność

  • Doświadczenie w pracy w międzynarodowym środowisku będzie atutem

  • Umiejętności komunikacyjne na najwyższym poziomie, również w języku angielskim – oczekujemy minimum B2

  • Swoboda w kontaktach z kandydatami wyższego szczebla

  • Chęć do optymalizowania procesów i poszukiwania nowych rozwiązań

  • Wysoka kultura osobista

  • Poczucie humoru :)

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • świętowanie urodzin

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

  • miłe upominki na różne okazje

Jesteśmy firmą o ugruntowanej pozycji w branży fashion. Od ponad 30 lat rozwijamy naszą obecność w regionie CEE – w Polsce, Niemczech, Austrii, Czechach, Rumunii, Estonii, a także na Słowacji, Węgrzech, Łotwie oraz Litwie.

Z sukcesem prowadzimy sieci salonów Sizeer, 50 style, Timberland oraz Symbiosis. Jesteśmy wyłącznym dystrybutorem marek New Era, Lotto, Confront, up8 i wielu innych. Dzięki zaangażowaniu kilku tysięcy osób, które tworzą nasz zespół, zdobyliśmy zaufanie klientów w całej Polsce oraz za granicą.

Przewiń do profilu firmy