Oferta pracy

Specjalista ds. Rekrutacji

MOTA-ENGIL CENTRAL EUROPE S.A.

  • Opolska 110, Kraków
    Kraków, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Opolska 110

Kraków

Twój zakres obowiązków

  • prowadzenie procesów rekrutacyjnych (direct search, screening, prowadzenie rozmów rekrutacyjnych),

  • koordynowanie szkoleń zewnętrznych i wewnętrznych,

  • realizowanie projektu stażowego w firmie,

  • wspieranie organizacji w realizacji procesów HR takich jak: onboarding i exit interview, plany sukcesji i rozwoju pracowników, ocena roczna oraz wartościowanie stanowiska pracy,

  • uczestnictwo w działaniach Employer Brandingowych w firmie.

Nasze wymagania

  • posiadasz min. roczne doświadczenie w pracy w dziale personalnym lub w rekrutacji,

  • jesteś absolwentem kierunku takiego jak: Psychologia, Zarządzanie Zasobami Ludzkimi lub pokrewnym,

  • komunikatywnie posługujesz się językiem angielskim,

  • cechuje Cię komunikatywność, zaangażowanie, proaktywna postawa w wykonywaniu obowiązków oraz dobra organizacja pracy,

  • obsługujesz MC Office (Word, Power Point i Excel),

  • mile widziana znajomość programu SuccessFactors.

To oferujemy

  • Umowę o pracę w międzynarodowej firmie,

  • możliwość rozwoju zawodowego poprzez uczestnictwo w ciekawych projektach HR-owych,

  • pakiet benefitów (m.in. prywatną opiekę medyczną, kartę Multisport, zajęcia z jęz. angielskiego)

  • inspirującą pracę w zaangażowanym zespole HRD.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • ubezpieczenie na życie

  • karta Multisport

Mota-Engil Central Europe jest jedną z największych rodzimych firm budowlanych w Polsce. Spółka powstała z połączenia dwóch polskich przedsiębiorstw: Krakowskiego Przedsiębiorstwa Robót Drogowych S.A. (KPRD) oraz Przedsiębiorstwa Budowy Mostów w Lubartowie Sp. z o.o. (PBM), obecnych na lokalnym rynku już od 1949 roku.

Dziś Mota-Engil Central Europe to silna firma budowlana specjalizująca się jednocześnie w budownictwie drogowo-mostowym, kubaturowym, kolejowym, elektroenergetycznym oraz real estate. Firma posiada także kopalnię w Górce Sobockiej, gdzie zajmuje się wydobyciem oraz sprzedażą wysokiej jakości kruszyw.

Przewiń do profilu firmy