Logo Pracuj.pl

Specjalista ds. rekrutacji

Comarch SAO firmie

Comarch SA

aleja Jana Pawła II 39A

Czyżyny

Kraków

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Aktywne przyciąganie i wyszukiwanie kandydatów z obszaru IT
  • Weryfikacja i selekcja kandydatów
  • Wykorzystywanie social mediów w celu zainteresowania kandydatów - bezpośrednia promocja ofert pracy w sieci
  • Budowanie partnerskich i profesjonalnych relacji z kandydatami
  • Współpraca z zewnętrznymi agencjami rekrutacyjnymi
  • Bieżąca współpraca z kadrą menedżerską
  • Budowanie i promowanie pozytywnego wizerunku marki Comarch na rynku
  • Analiza rynku pod kątem dostępności kandydatów o określonych kompetencjach i doświadczeniu

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe
  • Mile widziane doświadczenie zawodowe w skutecznym pozyskiwaniu kandydatów
  • Znajomość terminologii branżowej, technik oraz narzędzi do wyszukiwania kandydatów metodą direct search
  • Umiejętność wykorzystywania social media w celu dotarcia do kandydatów (Linkedin, Facebook, inne)
  • Proaktywna postawa oraz umiejętność poszukiwania nowych rozwiązań
  • Zaangażowanie oraz wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne
  • Znajomość j. angielskiego na poziomie co najmniej B2

To oferujemy

  • Ciekawą, pełną wyzwań pracę i możliwość realizacji własnych pomysłów
  • Po okresie wdrożenia praca w modelu hybrydowym
  • Udogodnienia dla rowerzystów (stojaki, szatnie, rowerownie, stacja naprawcza), a dla tych, co do pracy docierają samochodem – naziemny i podziemny parking
  • Bezpośrednio na naszym kampusie: centrum medyczne iMed24, strefa rekreacyjna z basenem i siłownią, stołówka

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • możliwość pracy zdalnej
  • elastyczny czas pracy
  • spotkania integracyjne
  • brak dress code’u
  • kawa / herbata
  • parking dla pracowników
  • program rekomendacji pracowników

Stale realizujemy projekty rekrutacyjne na stanowiska biznesowe i w obszarze IT tj. testy, analiza, rozwój oprogramowania czy wdrożenia. To czego szukamy wśród kandydatów to przede wszystkim zaangażowanie i nastawienie na współpracę w dążeniu do realizacji postawionych celów! Szukamy talentu, który swoimi kompetencjami oraz postawą wzmocni nasz zespół i razem z nami będzie wspierać realizację strategii jednego z sektorów: Telekomunikacji, ERP, Usług lub rekrutacji centralnej. Jeśli masz już za sobą pierwsze kroki w rekrutacji, a tajniki sourcingu nie są Ci obce, to koniecznie sprawdź naszą ofertę i aplikuj!

Aktualne oferty pracodawcy
Nr ref.: SR/pr

Specjalista ds. rekrutacji, aleja Jana Pawła II 39A, Czyżyny, Kraków