Oferta pracy

Specjalista ds. Rekrutacji

Holding1

Holding1

Puszkarska 7f

Podgórze Duchackie

Kraków

Twój zakres obowiązków

  • Samodzielna realizacja projektów rekrutacyjnych w ramach spółek Holding 1

  • Prowadzenie różnorodnych działań oraz poszukiwanie nowych możliwości dotarcia do kandydatów

  • Bezpośredni kontakt i współpraca z Managerami w celu ustalania szczegółów procesu rekrutacji i wymagań wobec poszukiwanych pracowników

  • Współpraca z innymi działami w organizacji oraz partnerami zewnętrznymi dostarczającymi usługi

  • Współpraca z uczelniami, szkołami i biurami karier

  • Bieżąca współpraca oraz raportowanie przebiegu procesów rekrutacyjnych do kadry zarządzającej

Nasze wymagania

  • Min. 2 lata doświadczenia w samodzielnym prowadzeniu procesów rekrutacyjnych

  • Wykształcenie wyższe, preferowane kierunki: ZZL, psychologia, socjologia

  • Zainteresowanie branżą HR, znajomość rynku pracy

  • Umiejętność ustalania priorytetów, pracy z różnorodnymi procesami rekrutacyjnymi w jednym czasie

  • Otwarty umysł i chęć uczenia się nowych rzeczy

To oferujemy

  • Zapewniamy zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Oferujemy realną możliwość rozwoju zawodowego poprzez udział w HR dla kilku branż: automotive, deweloperskiej i nowych technologii

  • Zapewniamy wszelkie niezbędne narzędzia pracy

  • Zapewniamy naszym Pracownikom oraz Ich Rodzinom różnorodne benefity pozapłacowe (opiekę medyczną LuxMed, dofinansowane karty Benefit MultiSport, dostęp do platformy do nauki języka angielskiego i/lub niemieckiego i inne)

  • Organizujemy różnego rodzaju programy i konkursy pracownicze promujące zdrowy tryb życia

  • Ponadto dofinansowujemy własne pomysły Pracowników na inicjatywy społeczne realizowane poza godzinami pracy

  • Oferujemy zniżki na produkty i usługi Holding1

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • kawa / herbata

Holding1

Na pewno nas znasz.

Zmieniamy motoryzację. Budujemy dla Ciebie.

Jesteśmy polską grupą kapitałową. Ponad 30 lat tworzymy silny zespół specjalistów, który dziś działa równolegle w kilku branżach: motoryzacji, mobilności, budownictwa mieszkaniowego oraz biurowego, a także w obszarze innowacji technologicznych.

Na co dzień, niezależnie od marki i rynku ułatwiamy ludziom życie.

W pracy i po pracy jesteśmy #PozytywnieZaangażowani.

Przewiń do profilu firmy