Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. rekrutacji

INPLUS HOME sp. z o.o.O firmie

  • Złoty Róg 13
    Kraków, małopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 5 dni temu
  • Umowa o pracę, Umowa zlecenie, Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Specjalista

INPLUS HOME sp. z o.o.

Złoty Róg 13

Kraków

INPLUS Home sp. z o.o. jest firmą specjalizującą się w zakupie, generalnym remoncie i sprzedaży profesjonalnie przygotowanego mieszkania dla nowego Właściciela. Nasza główna dewiza opiera się na spełnianiu marzeń o pięknym, funkcjonalnym i komfortowym mieszkaniu do zamieszkania od zaraz lub przeznaczenia go pod wysokoprocentową inwestycję.

TWOJE ZADANIA:

  • Kompleksowa obsługa procesów rekrutacji

  • Kontakt i korespondencja z kandydatami

  • Samodzielne opracowywanie raportów rekrutacyjnych

WYMAGANIA:

  • Wykształcenie min. średnie

  • Zainteresowania i chęć rozwoju w zakresie rekrutacji

  • Znajomość MS Excel

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Cierpliwość i dyskrecja

  • Dokładność (praca z dużą ilością danych i liczbą dokumentów)

OFERUJEMY:

  • Umowę o pracę lub inną dowolną formę zatrudnienia;

  • Stabilną pracę oraz możliwość realizacji własnych pomysłów;

  • Szansę na szybki rozwój w dynamicznie rozwijającej się organizacji;

  • Pracę w kreatywnym i dynamicznym zespole w przyjaznej, niekorporacyjnej atmosferze.

Ogłoszenie archiwalne