Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. rekrutacji

KANCELARIA PROSPERITAS sp. z o.o.

  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

Tarłowska 12

Stare Miasto

Kraków

Twój zakres obowiązków

  • Opracowanie i budowanie strategii rekrutacyjnej firmy i jej działów

  • Tworzenie profilów kandydatów i pracowników

  • Tworzenie procedur i zasad rekrutacji zewnętrznej i wewnętrznej

  • Tworzenie ogłoszeń o pracę oraz ich publikacja

  • Przyjmowanie CV o raz przeprowadzanie ich selekcji

  • Przedstawianie potencjalnych kandydatów kierownikom działów oraz Zarządowi

  • Aktywne poszukiwanie odpowiednich kandydatów na portalach do tego przeznaczonych

  • Przeprowadzanie rozmów rekrutacyjnych oraz testów kompetencyjnych

  • Nadzór nad rozwojem pracowników - rekomendowanie szkoleń i propozycje podnoszenia kwalifikacji pracowników

  • Opracowanie procedur Onbordingu i ich wdrożenie oraz nadzór nad przyjmowanymi osobami, współtworzenie polityki informacyjnej wewnątrz firmy

  • Ścisła współpraca z Zarządem, kadrami i wszystkimi działami firmy

Nasze wymagania

  • Minimum 2letnie doświadczenie z obszaru rekrutacji

  • Doświadczenie w budowaniu strategii rekrutacyjnej

  • Kreatywne podejście do rekrutacji

  • Bardzo dobra organizacja pracy, wysoka samodzielność

  • Dobra komunikatywność

  • Otwartość na ludzi i empatia

  • Umiejętność pracy z ludźmi w dynamicznym środowisku, cierpliwość

To oferujemy

  • Bardzo samodzielne stanowisko pozwalające na rozwój w naszych strukturach i pracę nad własnym potencjałem

  • Możliwość awansu i rozwijania własnej ścieżki kariery

  • Bliską współpracę w zespole profesjonalistów w swojej domenie, którzy dzielą się swoją wiedzą a dzięki temu i Ty się uczysz

  • Pracę w pełnym etacie

  • Stabilne zatrudnienie

  • Zarobki adekwatne do posiadanych kwalifikacji

  • Lokalizację biura w samym centrum Krakowa

Osoby zainteresowane zapraszamy do przesyłania aplikacji za pośrednictwem przycisku "Aplikuj szybko".

KANCELARIA specjalizująca się w „odfrankowywaniu” oraz rozwiązywaniu umów kredytowych waloryzowanych do franka szwajcarskiego. ANULUJ KREDYT pomaga frankowiczom poszkodowanym przez nieuczciwe praktyki banków.

W związku z rozwojem naszej Kancelarii Obecnie poszukujemy osób które chciałyby dołączyć do naszego zespołu.

Przewiń do profilu firmy