Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. rekrutacji

PORTOS TR7 sp. z o.o. sp.k.O firmie

PORTOS TR7 sp. z o.o. sp.k.

24

Kuchary (pow. pleszewski)

Twój zakres obowiązków

  • Planowanie oraz nadzór nad wprowadzeniem nowych rozwiązań, systemów, standardów HR w ramach organizacji

  • Współtworzenie oraz optymalizowanie procesów w dziale personalnym

  • Tworzenie dokumentacji, prezentacji, formularzy.

  • Zbiór danych - aktualizacja, analizy, raporty.

  • Szkolenie pracowników, pod względem nowych rozwiązań.

  • Wprowadzenie, koordynacja, analiza, benefitów oraz programów lojalnościowych.

  • Kontrola właściwego funkcjonowania oraz doskonalenia procesów zarządzania zasobami ludzkimi.

  • Wspieranie kadry zarządzającej w realizacji polityki personalnej w podległych zespołach w tym rozwoju pracowników.

  • Nadzór, koordynowanie procesu wdrożenia (onboradingu ) nowych pracowników.

  • Wdrażanie nowych rozwiązań dotyczących offboardingu.

  • Prowadzenie procesów rekrutacyjnych

  • Kontrola zwolnień lekarskich.

  • Współpraca z ZUS.

  • Współpraca z innymi działami.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie średnie lub wyższe kierunkowe

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

  • Praktyczna wiedza i umiejętności z zakresu polityki personalnej

  • Duża samodzielność w realizacji zadań

  • Kreatywność i elastyczność na zmiany

To oferujemy

  • Umowę o pracę w prężnie rozwijającej się firmie,

  • Stabilność zatrudnienia

  • Możliwość rozwoju

  • Pracę w systemie 1 zmianowym

  • Dofinansowanie do karty Multisport,

  • Udział na preferencyjnych warunkach w Programie Ubezpieczeń Grupowych na Życie.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • program emerytalny

  • parking dla pracowników

  • program rekomendacji pracowników

  • możliwość uzyskania uprawnień

  • program - Masz pomysł, zgłoś go!

  • Stojaki na rowery

Marka Portos działa na rynku od niespełna 30 lat i obecnie rozlokowana jest w dwóch lokalizacjach - Kalisz i Kuchary.

Od początku swojego istnienia przeszliśmy bardzo długą drogę rozwoju, a dziś w swojej ofercie mamy nie tylko rolety zewnętrzne, ale również moskitiery, żaluzje fasadowe czy system SMART Home.

Zatrudniamy ponad 700 pracowników w ponad 40 działach i dokładamy wszelkich starań, aby każdy z nich czuł się zauważony i wyjątkowy na danym stanowisku.

Przewiń do profilu firmy