Oferta pracy

Specjalista ds. Rekrutacji

Media ExpertO firmie

Media Expert

Panattoni Park Łódź East Budynek 3b

Łódź

Jesteśmy Expertem. Media Expertem. W kilkanaście lat z małego, rodzinnego biznesu zmieniliśmy się w największą sieć elektromarketów w Polsce. Przyszłość należy do nas!

Dlatego już dziś szukamy
Specjalisty ds. Rekrutacji
miejsce pracy: Łódź

- Umiejętność postępowania z ludźmi jest takim samym towarem handlowym jak cukier czy kawa. I zapłacę za tę umiejętność więcej niż za jakąkolwiek inną pod słońcem – John D. Rockefeller. Coś w tym jest, dlatego proponujemy Ci prace i nas.

Zapewnimy Ci:

  • umowę o pracę
  • dobrą pensję i motywujący system premiowy
  • szansę na awans
  • ubezpieczenie dla Ciebie i Twojej rodziny na preferencyjnych warunkach
  • zniżki na zakup najnowocześniejszego sprzętu w naszych elektromarketach
  • pomoc i opiekę naszej fundacji „Włącz się”

Twoje zadania:

  • samodzielne prowadzenie rekrutacji na stanowiska średniego i wyższego szczebla na wszystkie obszary logistyki magazynowej
  • wsparcie w rekrutacji na stanowiska niższego szczebla
  • aktywne wyszukiwanie i pozyskiwanie kandydatów
  • dbałość o jakość rekrutacji i rozwój narzędzi
  • monitorowanie i analizowanie czasu pracy
  • rozliczanie czasu pracy pracowników
  • tworzenie i aktualizowanie raportów KPI
  • tworzenie prezentacji na potrzeby kadry zarządzającej

Od Ciebie oczekujemy:

  • doświadczenia w prowadzeniu rekrutacji na stanowiska magazynowe (min. 1 rok)
  • bardzo dobrej znajomości programów MS Office, a szczególnie MS Excel
  • wykształcenia wyższego, preferowane kierunki: zarządzanie zasobami ludzkimi, socjologia, psychologia, administracja
  • umiejętności interpersonalnych
  • samodzielności oraz zaangażowania w powierzone zadania
  • praktycznej znajomości prawa pracy oraz ustawy o zatrudnieniu pracowników tymczasowym – mile widziane

Mamy pakiet anty-wirus:

  • płyny do dezynfekcji i mydła antybakteryjne
  • odkażanie powierzchni stolików, balustrad, klamek itd.
  • bezpieczne wydawanie posiłków (rękawiczki, płyny dezynfekcyjne, fartuchy ochronne, jednorazowe pojemniki)
  • pomiar temperatury na wejściu
  • unikanie zgromadzeń
  • dezynfekcja na stanowiskach obsługi kurierskiej
  • dezynfekcja autobusów dowożących pracowników

To co, jesteśmy umówieni na wspólną przyszłość?

Administratorem Twoich danych osobowych jest spółka TERG Spółka Akcyjna. Mamy siedzibę w Złotowie przy ul. Za Dworcem 1D. Twoje dane przetwarzamy w celu prowadzenia rekrutacji. Masz prawo w każdym czasie wycofać swoją aplikację pisząc e-mail na adres [email protected]Tutaj dowiesz się więcej o regułach przetwarzania przez nas Twoich danych.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy