Oferta pracy

Specjalista ds. Rekrutacji

Seris Konsalnet Security Sp. z o.o.O firmie

  • Łódź

    Łódź, łódzkie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • samodzielne prowadzenie procesów rekrutacyjnych w branży ochrony fizycznej oraz usług porządkowych,

  • badanie potrzeb rekrutacyjnych, redagowanie oraz publikowanie ogłoszeń, dopełnienie formalności w zakresie zatrudnienia nowego pracownika,

  • aktywne pozyskiwanie Kandydatów za pomocą różnorodnych metod,

  • wsparcie oraz współpraca z Menagerami Operacyjnymi,

  • sporządzanie raportów, budowanie i aktualizowanie baz danych kandydatów.

Nasze wymagania

  • doświadczenie w aktywnym pozyskiwaniu kandydatów do pracy w dynamicznym środowisku oraz pod presją czasu,

  • umiejętność prowadzenia procesów rekrutacyjnych,

  • kreatywność oraz duże zaangażowanie w wykonywanie powierzonych zadań,

  • znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację,

  • prawo jazdy kat. B - warunek konieczny

To oferujemy

  • wdrożenie do pracy poprzez szkolenia,

  • wsparcie przełożonych i doświadczonych współpracowników,

  • umowę o pracę (lub inna forma współpracy według preferencji),

  • niezbędne narzędzia do pracy (telefon, laptop, samochód),

  • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego na korzystnych warunkach,

  • bezpłatną prywatną opiekę medyczną w ogólnopolskiej sieci LUX MED,

  • dostęp do platformy pracowniczej, gdzie Pracownicy mogą korzystać m.in. z biletów do kina, teatru czy karnetów sportowych w specjalnych cenach.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • dodatkowe świadczenia socjalne

W naszym zespole kluczowa jest współpraca, determinacja, kreatywność, dobre relacje i wsparcie. Jeżeli cenisz sobie podobne wartości w miejscu pracy zapraszamy do aplikowania!