Logo Pracuj.pl

Specjalista ds. Rekrutacji

Seris Konsalnet Security Sp. z o.o.O firmie

  • Łódź
    Łódź, łódzkie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • samodzielne prowadzenie procesów rekrutacyjnych w branży ochrony fizycznej oraz usług porządkowych,
  • badanie potrzeb rekrutacyjnych, redagowanie oraz publikowanie ogłoszeń, dopełnienie formalności w zakresie zatrudnienia nowego pracownika,
  • aktywne pozyskiwanie Kandydatów za pomocą różnorodnych metod,
  • wsparcie oraz współpraca z Menagerami Operacyjnymi,
  • sporządzanie raportów, budowanie i aktualizowanie baz danych kandydatów.

Nasze wymagania

  • doświadczenie w aktywnym pozyskiwaniu kandydatów do pracy w dynamicznym środowisku oraz pod presją czasu,
  • umiejętność prowadzenia procesów rekrutacyjnych,
  • kreatywność oraz duże zaangażowanie w wykonywanie powierzonych zadań,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację,
  • prawo jazdy kat. B - warunek konieczny

To oferujemy

  • wdrożenie do pracy poprzez szkolenia,
  • wsparcie przełożonych i doświadczonych współpracowników,
  • umowę o pracę (lub inna forma współpracy według preferencji),
  • niezbędne narzędzia do pracy (telefon, laptop, samochód),
  • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego na korzystnych warunkach,
  • bezpłatną prywatną opiekę medyczną w ogólnopolskiej sieci LUX MED,
  • dostęp do platformy pracowniczej, gdzie Pracownicy mogą korzystać m.in. z biletów do kina, teatru czy karnetów sportowych w specjalnych cenach.

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość pracy zdalnej
  • elastyczny czas pracy
  • dodatkowe świadczenia socjalne

W naszym zespole kluczowa jest współpraca, determinacja, kreatywność, dobre relacje i wsparcie. Jeżeli cenisz sobie podobne wartości w miejscu pracy zapraszamy do aplikowania!

Specjalista ds. Rekrutacji, Łódź