Oferta pracy

Specjalista ds. Rekrutacji

EWL S.A

  • Łódź

    Łódź, łódzkie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca zdalna
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Samodzielne prowadzenie procesów rekrutacyjnych pracowników tymczasowych (lokalnie na terenie Polski w przydzielonym regionie oraz zdalnie na Wschodzie)

  • Aktywne pozyskiwanie kandydatów na terenie Polski oraz zagranicą na stanowiska niższego szczebla głównie pracowników produkcyjnych

  • Szukanie nowych, nieszablonowych metod pozyskiwania kandydatów do pracy

  • Utrzymywanie kontaktu (mailowego/telefonicznego) z kandydatami na wszystkich etapach rekrutacji

  • Budowanie, zarządzanie i efektywne wykorzystanie bazy kandydatów

  • Wprowadzanie danych kandydatów do wewnętrznego systemu ERP

  • Mierzenie skuteczności swoich działań i skalowanie rozwiązań

Nasze wymagania

  • Masz doświadczenie w samodzielnej/ efektywnej rekrutacji pracowników tymczasowych dla klienta zewnętrznego

  • Masz doświadczenie w rekrutacji lokalnej oraz zdalnej pracowników ze Wschodu

  • Bardzo dobrze znasz język rosyjski

  • Znasz i potrafisz korzystać z narzędzi i metod pozyskiwania kandydatów na rynku lokalnym oraz zdalnie

  • Lubisz prowadzić rekrutację, masz zdolności negocjacyjne i świetnie komunikujesz się z kandydatami

  • Śledzisz trendy na rynku rekrutacyjnym i potrafisz wykorzystać je w pracy

  • Dynamizm i nastawienie na efekt motywują Cię do pracy

  • Jesteś proaktywny, samodzielny i masz silne umiejętności analityczne

  • Jesteś elastyczny i szybko reagujesz na pojawiające się potrzeby

Mile widziane

  • Doświadczenie w pracy na stanowisku Rekrutera/Rekrutera terenowego w Agencji Pracy Tymczasowej

  • Znajomość wschodniego rynku pracy

  • Prawo jazdy kategorii B

To oferujemy

  • Aktywny udział w unikalnym projekcie rewolucjonizującym europejski rynek pracy

  • Możliwość kształtowania procesów i dużą autonomię w pracy (liczy się wynik)

  • Benefity pozapłacowe: prywatną opiekę medyczną Dofinansowanie karty MultiSport, platformę kafeteryjną

  • Plan rozwoju i budżet szkoleniowy

  • Atrakcyjne podstawowe wynagrodzenie i premie

  • Świetną atmosferę pracy opartą na partnerskich relacjach

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • firmowa drużyna sportowa

  • brak dress code’u

  • inicjatywy dobroczynne

EWL S.A

W 2020 roku kilkadziesiąt milionów osób przyjechało do UE w poszukiwaniu pracy.

Jesteśmy EWL. W 2020 roku pomogliśmy ponad 20 tysiącom z tych obockrajowcom znaleźć pracę i mieszkanie, zalegalizować pobyt i zaaklimatyzować się w UE. To czynni nas europejskim liderem z szybko bijącym sercem w Polsce.

Zatrudnienie transgraniczne jest skomplikowane i obarczone dużym ryzykiem. Upraszczamy ten proces. Budujemy platformę, która transparentnie połączy pracowników i pracodawców z różnych krajów. Chcemy zmienić sposób, w jaki odbywa się globalna migracja zarobkowa.

W 2021 roku ponad 150 mln ludzi na świecie wyjedzie w poszukiwaniu pracy za granicą.

Mamy dużo pracy do zrobienia.

Przewiń do profilu firmy