Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. rekrutacji

Brunata ZENNER Sp. z o.o.

Bolesława Limanowskiego 179

Bałuty

Łódź

Twój zakres obowiązków

  • samodzielne prowadzenie projektów rekrutacyjnych

  • wsparcie kadry menedżerskiej w obszarze rekrutacji

  • budowanie relacji z kandydatami i dbanie o ich pozytywne doświadczenia z procesu rekrutacyjnego

  • kreowanie nowych rozwiązań pozyskiwania kandydatów

  • wdrażanie nowych pracowników w życie firmy (onboarding)

  • budowanie pozytywnego wizerunku pracodawcy

Nasze wymagania

  • doświadczenie w samodzielnym przygotowaniu i prowadzeniu procesów rekrutacyjnych

  • umiejętność weryfikacji kandydatów względem oczekiwanego profilu

  • znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2

  • wykształcenie wyższe

  • wysoki poziom umiejętności komunikacyjnych i interpersonalnych

  • samodzielność w działaniu oraz bardzo dobra organizacja pracy

  • mile widziana znajomość j. niemieckiego

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na czas nieokreślony (po okresie próbnym)

  • elastyczny czas pracy (rozpoczęcie pracy 6:15 – 8:30)

  • atrakcyjny pakiet świadczeń socjalnych (dofinansowania do wypoczynku i świąt)

  • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego dla Ciebie i Twoich bliskich

  • opiekę medyczną

  • świetną lokalizację biura

  • dofinansowanie karty Multisport

  • przyjazną atmosferę w pracy

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • dofinansowanie wypoczynku

  • dofinansowanie wakacji dzieci

Brunata Zenner Sp. z o.o. jest jedną z wiodących firm na świecie w zakresie produkcji i sprzedaży urządzeń pomiarowych takich jak: podzielniki kosztów, wodomierze i liczniki ciepła. Firma specjalizuje się w rozliczaniu kosztów centralnego ogrzewania i wody w oparciu o indywidualne zużycie.

Przewiń do profilu firmy