Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Rekrutacji

Hutchinson Poland Sp. z o.o. - Zakład Łódź 2

  • Lodowa 80, Widzew, Łódź
    Łódź, łódzkie
  • ogłoszenie wygasło 17 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • Praca od zaraz

Lodowa 80

Widzew

Łódź

Twój zakres obowiązków

  • Samodzielne prowadzenie projektów rekrutacyjnych na stanowiska średniego i wyższego szczebla (specjaliści, inżynierowie, koordynatorzy i kierownicy)

  • Doskonalenie procesu komunikacji wewnętrznej

  • Wsparcie w wewnętrznych projektach HR-owych z zakresu: onboarding, rozwój i szkolenia, systemy motywacyjne, systemy ocen, EB, Candidate Experience, CSR

  • Wsparcie pracowników w zakresie doradztwa personalnego

  • Ciągłe doskonalenie prowadzonych procesów

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe; preferowane: psychologia, zarządzanie zasobami ludzkimi

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego

  • Co najmniej roczne doświadczenie na podobnym stanowisku

  • Dobra znajomość programu MS Excel

  • Samodzielność w realizacji powierzonych projektów

  • Kreatywność i chęć współtworzenia rozwiązań HR dopasowanych do potrzeb biznesu

  • Chęć i umiejętność pracy z ludźmi i dla ludzi

To oferujemy

  • Prywatną opiekę medyczną

  • Dofinansowanie do kolonii dla dzieci

  • Dofinansowanie do wypoczynku

  • Elastyczny czas pracy

  • Kartę Medicover Sport

  • Premie świąteczne

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • preferencyjne pożyczki

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • bony żywieniowe

  • karty przedpłacone

  • dofinansowanie wakacji dzieci

  • program rekomendacji pracowników

  • możliwość uzyskania uprawnień

Zapraszamy!

Praca w naszym zespole jest właśnie dla Ciebie!

Hutchinson Poland Sp. z o.o.

Hutchinson — strategiczny dla branży motoryzacyjnej na świecie

Produkcja i projektowanie inteligentnych rozwiązań dla branży motoryzacyjnej i przemysłu, tworzenie przyszłych rozwiązań w zakresie mobilności na ziemi, morzu i w powietrzu.

160 lat tradycji

Firma Hutchinson to marka z ponad 160-letnią tradycją. Jest liderem w branży samochodowej, przemysłowej, lotniczej i produktów powszechnego użytku, jednym ze światowych liderów w przetwarzaniu elastomerów.

Hutchinson dostarcza na światowe rynki:

• uszczelnienia precyzyjne,

• systemy antywibracyjne,

• systemy transmisyjne,

• systemy zarządzania transferem płynów,

• układy zapewniające szczelność konstrukcji.

Z produktów firmy korzystają największe koncerny motoryzacyjne, lotnicze i producenci sprzętu AGD.

25 lat w Polsce

Hutchinson jest obecny w Polsce od 1997 r. i należy do grona największych inwestorów w kraju.

www.hutchinson.com

Przewiń do profilu firmy