Logo Pracuj.pl

Specjalista ds. Rekrutacji

Hutchinson Poland Sp. z o.o. - Zakład Łódź 2O firmie

  • Łódź, łódzkie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • Praca od zaraz

Hutchinson Poland Sp. z o.o. - Zakład Łódź 2

Lodowa 80

Widzew

Łódź

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Samodzielne prowadzenie projektów rekrutacyjnych na stanowiska średniego i wyższego szczebla (specjaliści, inżynierowie, koordynatorzy i kierownicy)
  • Doskonalenie procesu komunikacji wewnętrznej
  • Wsparcie w wewnętrznych projektach HR-owych z zakresu: onboarding, rozwój i szkolenia, systemy motywacyjne, systemy ocen, EB, Candidate Experience, CSR
  • Wsparcie pracowników w zakresie doradztwa personalnego
  • Ciągłe doskonalenie prowadzonych procesów

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe; preferowane: psychologia, zarządzanie zasobami ludzkimi
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • Co najmniej roczne doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Dobra znajomość programu MS Excel
  • Samodzielność w realizacji powierzonych projektów
  • Kreatywność i chęć współtworzenia rozwiązań HR dopasowanych do potrzeb biznesu
  • Chęć i umiejętność pracy z ludźmi i dla ludzi

To oferujemy

  • Prywatną opiekę medyczną
  • Dofinansowanie do kolonii dla dzieci
  • Dofinansowanie do wypoczynku
  • Elastyczny czas pracy
  • Kartę Medicover Sport
  • Premie świąteczne

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • preferencyjne pożyczki
  • parking dla pracowników
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • bony żywieniowe
  • karty przedpłacone
  • dofinansowanie wakacji dzieci
  • program rekomendacji pracowników
  • możliwość uzyskania uprawnień

Zapraszamy!

Praca w naszym zespole jest właśnie dla Ciebie!

Hutchinson Poland Sp. z o.o.

Hutchinson — strategiczny dla branży motoryzacyjnej na świecie

Produkcja i projektowanie inteligentnych rozwiązań dla branży motoryzacyjnej i przemysłu, tworzenie przyszłych rozwiązań w zakresie mobilności na ziemi, morzu i w powietrzu.

160 lat tradycji

Firma Hutchinson to marka z ponad 160-letnią tradycją. Jest liderem w branży samochodowej, przemysłowej, lotniczej i produktów powszechnego użytku, jednym ze światowych liderów w przetwarzaniu elastomerów.

Hutchinson dostarcza na światowe rynki:

• uszczelnienia precyzyjne,

• systemy antywibracyjne,

• systemy transmisyjne,

• systemy zarządzania transferem płynów,

• układy zapewniające szczelność konstrukcji.

Z produktów firmy korzystają największe koncerny motoryzacyjne, lotnicze i producenci sprzętu AGD.

25 lat w Polsce

Hutchinson jest obecny w Polsce od 1997 r. i należy do grona największych inwestorów w kraju.

www.hutchinson.com

Specjalista ds. Rekrutacji, Lodowa 80, Widzew, Łódź