Ta oferta pracy jest nieaktualna od 428 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. Rekrutacji

  • Łódź, łódzkie
  • Specjalista
  • 2017-03-21

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Firma IT Kontrakt specjalizuje się w dostarczaniu nowoczesnych rozwiązań IT, kompleksowo wspierając procesy biznesowe swoich Klientów. Ponad 12-letnie doświadczenie czyni nas liderem w dostarczaniu wysokiej jakości usługi i innowacyjnych rozwiązań IT. Zespół IT Kontrakt to 1200 profesjonalistów IT, realizujących prestiżowe projekty IT w Polsce i za granicą.

    miejsce pracy: Łódź
    nr referencyjny: MBI/SDR/LDZ/03/P

    Obowiązki:

    • Samodzielne prowadzenie procesów rekrutacyjnych z branży IT
    • Aktywne pozyskiwanie i selekcja kandydatów z wykorzystaniem m.in. bazy kandydatów, portali społecznościowych oraz innych, niestandardowych metod
    • Budowanie i utrzymywanie długofalowych relacji z Kandydatami
    • Współpraca z działem handlowym i zespołem rekrutacji w zakresie realizowania projektów outsourcingowych i etatowych
    • Formułowanie i zamieszczanie ogłoszeń o pracę
    • Utrzymywanie spójności i aktualizacja wewnętrznej bazy kandydatów
    • Aktywne budowanie wizerunku IT Kontrakt na rynku pracy
    • Udział w Targach Pracy i konferencjach

    Wymagania

    • Min. 1 rok doświadczenia (branża IT) lub 2 lata doświadczenia na stanowisku związanym z rekrutacją specjalistów branż technicznych.
    • Wyższe wykształcenie lub w trakcie studiów zaocznych (mile widziane wykształcenie kierunkowe związane z zarządzaniem zasobami ludzkimi, psychologią lub filologią angielską)
    • Umiejętność pracy w zespole oraz realizowania zadań indywidualnych
    • Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
    • Kreatywność i nastawienie na nieszablonowe działania
    • Konsekwencja w dążeniu do celu, asertywność
    • Wysoka kultura osobista

    Oferujemy:

    • Pracę w młodym, ambitnym i zaangażowanym zespole w nowoczesnym biurze w centrum Łodzi
    • Możliwość pracy dla Lidera Branży – nagrody Gazele Biznesu oraz Diamenty Forbesa
    • Stałe podnoszenie kwalifikacji zawodowych
    • Miłą i niestandardową atmosferę pracy
    • Szkolenia, wyjazdy, imprezy integracyjne, możliwość udziału w licznych wydarzeniach, np. biegu IT
    • Prywatną opiekę medyczną i kartę ok system po okresie wdrożenia
    • Możliwość ubezpieczenia grupowego
    • Atrakcyjny system premiowy
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania. Adam.Milczarek@itkontrakt.pl

    Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.