Oferta pracy

Specjalista ds. Rekrutacji

ONWELO S.A.O firmie

  • Nałęczowska 14, Lublin
    Lublin, lubelskie
  • Ogłoszenie wygasło 25 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

ONWELO S.A.

Nałęczowska 14

Lublin

Twój zakres obowiązków

  • Kompleksowa realizacja procesów rekrutacyjnych, głównie na stanowiska związane z branżą IT

  • Aktywne i samodzielne prowadzenie bezpośrednich poszukiwań

  • Tworzenie nowych i rozwijanie istniejących narzędzi rekrutacyjnych

  • Współpraca z portalami ogłoszeniowymi, uczelniami wyższymi oraz innymi organizacjami wspierającymi działania HR

  • Planowanie i realizacja działań employer brandingowych we współpracy z działem marketingu (np. wydarzenia branżowe, działania w social media, onboarding i offboarding pracowników) oraz wsparcie projektów HR w firmie

  • Doradztwo oraz budowa pozytywnych relacji i współpracy z menedżerami wewnątrz organizacji

  • Przygotowywanie raportów rekrutacyjnych na potrzeby działu

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w rekrutacji i selekcji kandydatów w branży IT, min. 2 lata

  • Wykształcenie wyższe

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie dobrym

  • Zainteresowanie tematyką związaną z technologią oraz rynkiem IT

  • Doświadczenie lub wiedzę z zakresu wewnętrznego i zewnętrznego employer brandingu

  • Dodatkowym atutem będzie doświadczenie w obszarze Learning&Development

  • Jesteś osobą, która lubi być częścią zespołu, ale jednocześnie pracujesz samodzielnie i zadaniowo w zespole rozproszonym

  • Jesteś osobą pozytywną, pomocną, nastawioną na wsparcie pracowników i menedżerów organizacji

  • Poszukujesz rozwiązań i proponujesz pomysły dotyczące usprawnienia istniejących procesów oraz narzędzi

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne