Ta oferta pracy jest nieaktualna od 42 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. rekrutacji

  • Lublin, lubelskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 13.07.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Miejsce pracy: Lublin

    Obowiązki na tym stanowisku:

    • Redagowanie i zamieszczanie ogłoszeń rekrutacyjnych
    • Samodzielne prowadzenie procesu rekrutacji i selekcji kandydatów
    • Poszukiwanie najlepszych źródeł pozyskiwania Kandydatów
    • Współpracę z zewnętrznymi partnerami (uczelnie wyższe, biura karier, urzędy pracy, inne)
    • Wdrażanie nowych pracowników

    Nasze oczekiwania:

    • Studenci lub absolwenci studiów (psychologia, zarządzanie zasobami ludzkimi i pokrewne)
    • Min. roczne doświadczenia na podobnym stanowisku (warunek konieczny)
    • Wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne
    • Doskonała organizacja pracy
    • Znajomość obsługi pakietu MS Office
    • Prawo jazdy kat. B

    Oferujemy:

    Pracę w przyjaznej
    atmosferze
    Umowę o pracę na pełny etat
    Wdrożenie i szkolenia rozwojowe

    Możliwość awansu
    Talony zakupowe na święta
    Dofinansowanie kart sportowych

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
    „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez  „Stokrotka” spółka z o. o. siedzibą w Lublinie (adres: ul. Projektowa 1, 20-209 Lublin) w celu wykorzystania ich dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji prowadzonych przez „Stokrotka” spółka z o.o.”.

    Informujemy, że bez Pani/Pana zgody na przetwarzanie danych osobowych aplikacja nie będzie rozpatrywana
    Klauzula informacyjna

    Na podstawie art. 13 ust. 1 i ust. 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z 27 kwietnia 2016 r. (dalej jako: RODO), informujemy Panią/ Pana o sposobie i celu, w jakim przetwarzamy Panią/Pana dane osobowe, a także o przysługujących Pani/Panu prawach, wynikających z regulacji o ochronie danych osobowych:
    Administratorem Państwa danych osobowych jest Stokrotka Sp. zo.o. z siedzibą w Lublinie, ul. Projektowa 1, 20-209 Lublin.

    Administrator wyznaczył inspektora ochrony danych, z którym można się kontaktować we wszystkich sprawach dotyczących przetwarzania danych osobowych oraz przysługujących Pani/Panu uprawnień i warunków skorzystania z tych uprawnień, pod  adresem email: [email protected] lub pisemnie na adres Administratora.

    Dane osobowe uzyskane w związku z procesem rekrutacji będą wykorzystywane w celu oceny Pani/Pana kompetencji potrzebnych do pracy na stanowisku, na które Pani/Pan aplikuje.

    Podstawą prawną przetwarzania Pani/Pana danych osobowych jest:
    - przepis prawa tj. art. 221 § 1 kodeksu pracy – w zakresie następujących danych: imię i nazwisko, imiona rodziców, data urodzenia, miejsce zamieszkania (adres do korespondencji), wykształcenie, przebieg dotychczasowego zatrudnienia;
    -Pani/Pana zgoda na przetwarzanie danych przekazanych w CV i w liście motywacyjnym, jeżeli zostaną przekazane nam inne dane niż wskazane w pkt a) powyżej;
    - nasz uzasadniony interes (art. 6 ust. 1 lit. f) RODO)– w zakresie danych zebranych podczas postępowania kwalifikacyjnego. Mamy uzasadniony interes w tym, aby dokonać oceny Pani/Pana kompetencje do pracy na stanowisku, na które prowadzona jest rekrutacja.

    Dane osobowe będą przechowywane przez okres do 12 miesięcy od daty pozyskania od Pani/Pana danych osobowych.
    Podanie danych osobowych jest wymogiem ustawowym w zakresie: imię i nazwisko, imiona rodziców, data urodzenia, miejsce zamieszkania (adres do korespondencji) wykształcenie, przebieg dotychczasowego zatrudnienia, w pozostałym zakresie jest dobrowolne.

    W związku z przetwarzaniem danych w celach o których mowa powyżej Pani/Pana dane osobowe mogą zostać przekazane podmiotom:
    - przetwarzającym dane osobowe w imieniu Administratora na podstawie stosownych umów np. obsługujące systemy informatyczne Administratora, dostarczające narzędzia informatycznych, podwykonawcom dostarczającym na rzecz Administratora usługi prawne, doręczania korespondencji i przesyłek.
    - upoważnionym  do ich otrzymania na podstawie obowiązujących przepisów prawa np. sądy
    i organy państwowe.
    Pani/Pana dane nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany, w tym nie będą podlegać profilowaniu.

    Pan/Pana dane nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy (obejmujący Unię Europejską, Norwegię, Liechtenstein i Islandię).
     W związku z przetwarzaniem Pani/Pana danych osobowych, przysługują Pani/Panu następujące prawa:
    • prawo dostępu do danych osobowych,
    • prawo żądania sprostowania/poprawienia danych osobowych;
    • prawo żądania usunięcia danych osobowych przetwarzanych bezpodstawnie; informujemy, że w zakresie, w jakim Pani/Pana dane są przetwarzane na podstawie zgody (dane inne niż: imię i nazwisko, imiona rodziców, data urodzenia, miejsce zamieszkania, wykształcenie, przebieg dotychczasowego zatrudnienia) – ma Pani/Pan prawo wycofania zgody na przetwarzanie danych w dowolnym momencie;
    • prawo żądania ograniczenia przetwarzania danych osobowych;
    • prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Pani/Pana danych osobowych ze względu na Pani/Pana szczególną sytuacje – w przypadkach, gdy przetwarzamy dane na podstawie naszego prawnie usprawiedliwionego interesu;
    • prawo do przenoszenia Pani/Pana danych osobowych, tj. prawo otrzymania od nas swoich danych osobowych. Prawo do przenoszenia danych osobowych przysługuje tylko co do tych danych, które przetwarzamy na podstawie Pani/Pana zgody;
    • prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych.

    Z praw tych może Pani/Pan korzystać przesyłając pismo/wniosek na adres email inspektora ochrony danych osobowych:[email protected]
    Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj.