Oferta pracy

Specjalista ds. Rekrutacji (m/k)

TrenkwalderO firmie

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

Trenkwalder jest jednym z liderów w branży HR w Polsce, specjalizując się w rekrutacjach, outsourcingu i doradztwie personalnym. Jesteśmy częścią Trenkwalder Group AG, która od ponad 30 lat świadczy usługi HR w 17 krajach Europy, wspierając kandydatów oraz firmy w realizacji ich celów zawodowych i biznesowych.

W związku z rozwojem naszej firmy, poszukujemy osób chętnych do pracy na stanowisku:

Specjalista ds. Rekrutacji (m/k)Numer ref.: REK/WAW/1020

Obowiązki:

  • samodzielne prowadzenie projektów rekrutacyjnych,
  • analiza bazy i rynku oraz aktywne poszukiwania, w celu dotarcia do najlepszych kandydatów,
  • współpraca z firmami zewnętrznymi,
  • przeprowadzanie wywiadów telefonicznych oraz personalnych z wyselekcjonowanymi kandydatami,
  • ocena kompetencji kandydatów,
  • prowadzenie bieżącej administracji i dokumentacji przebiegu procesu rekrutacji,
  • sporządzanie bieżących raportów i analiz.

Wymagania:

  • komunikatywna znajomość języka angielskiego,
  • doświadczenie na analogicznym stanowisku,
  • mile widziane wykształcenie wyższe,
  • znajomość przepisów prawa pracy,
  • wysokie umiejętności interpersonalne i analityczne,
  • inicjatywa w działaniu i samodzielność,
  • dobra organizacja pracy,
  • umiejętność podejmowania decyzji.

Oferujemy:

  • umowę o pracę,
  • możliwość rozwoju zawodowego w profesjonalnym środowisku,
  • pakiet szkoleń,
  • wynagrodzenie stałe, adekwatne do posiadanego doświadczenia plus premie powiązane z wynikami,
  • szeroki pakiet benefitów.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Agencja zatrudnienia Trenkwalder & Partner Sp. z o.o., nr cert. 388.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy