Ta oferta pracy jest nieaktualna od 19 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. Rekrutacji

  • Marki, Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 2018-04-30

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    NTG Polar Road Sp. z o.o. (dawniej Polar Logistics Poland Sp. z o.o.) jest obecna na polskim rynku od 2012 roku. Obecnie firma zatrudnia ponad 100 osób w czterech lokalizacjach: Gdynia, Katowice, Marki k. Warszawy oraz Goleniów. Podstawowa działalność firmy obejmuje transport drogowy.

    Od 2017 roku Firma jest częścią Nordic Transport Group z siedzibą w Dani zatrudniającej ponad 1400 osób w 96 biurach na terenie całej Europy. Przynależność do grupy NTG daje naszej Firmie nowe możliwości rozwoju oraz poszerzenia swojej dotychczasowej oferty o dodatkowe usługi.

    W związku z planami dalszego dynamicznego rozwoju poszukujemy kandydatów na stanowisko:

    Specjalista ds. Rekrutacji /
    Branża transportowo - spedycyjna
    Miejsce wykonywania pracy Marki k. Warszawy / Gdynia / Katowice

    Opis stanowiska pracy

    • samodzielne poszukiwanie kandydatów oraz prowadzenie procesów rekrutacyjnych na różnorodne stanowiska związane z działalnością transportowo-spedycyjną firmy
    • analiza, weryfikacja, profili kandydatów oraz selekcja aplikacji,
    • przeprowadzanie wywiadów rekrutacyjnych, prowadzenie telefonicznej oraz e-mailowej komunikacji z Kandydatami,
    • budowanie i utrzymywanie długofalowych relacji z Kandydatami oraz z Pracownikami,
    • współpraca z agencjami pracy i head hunterami,
    • nawiązywanie i budowanie relacji z Klientami Wewnętrznymi zgłaszającymi potrzeby rekrutacyjne,
    • wprowadzanie i aktualizacja danych w bazach rekrutacyjnych oraz prowadzenie bieżącej administracji i dokumentacji przebiegu procesu rekrutacji na każdym jego etapie,
    • sporządzanie raportów rekrutacyjnych,
    • uczestnictwo i wspieranie w innych ciekawych projektów HR.

    Wymagania

    • minimum 2 lata doświadczenia w obszarze rekrutacji
    • doświadczenie w rekrutacji na stanowiska związane z transportem i spedycją
    • znajomość technik oraz narzędzi rekrutacji i selekcji
    • dobra znajomość pakietu MS Office (głównie: Excel, Power Point)
    • doświadczenie w samodzielnym realizowaniu procesów rekrutacyjnych na stanowiska różnego szczebla,
    • wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne, zdolności budowania relacji z Kandydatami oraz właściwej oceny Kandydatów pod kątem różnych stanowisk pracy
    • samodzielności oraz umiejętności pracy w trybie wielozadaniowym
    • kreatywności i inicjatywy w realizacji powierzonych obowiązków
    • proponowanie i wdrażanie nowatorskich rozwiązań w obszarze pozyskiwania pracowników i zaangażowanie się w działania z zakresu employer branding
    • dobra znajomość języka angielskiego

    Oferujemy

    • korzystne warunki finansowe
    • możliwość rozwoju zawodowego oraz awansu w strukturach Grupy NTG
    • pakiety Medyczne, Karty Sportowe oraz szkolenia
    • interesującą, samodzielną pracę w młodym i ambitnym zespole międzynarodowej firmy
    Osoby, które spełniają nasze wymagania i są zainteresowane pracą w Polar Logistics prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Na zgłoszeniach prosimy o umieszczenie klauzuli o następującej treści: ″Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29 sierpnia 1999 r., Nr 133 poz.883″