Logo Pracuj.pl

Specjalista ds. Rekrutacji Międzynarodowej

WeegreeO firmie

4 100–6 000
brutto / mies.
  • Opole
    Opole, opolskie
  • ogłoszenie wygasło 10 miesięcy temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna, praca zdalna, praca hybrydowa

Twój zakres obowiązków

  • Redagowanie i publikacja ogłoszeń
  • Pozyskiwanie ciekawych kandydatów ze znanych, ale i nowych źródeł
  • Prowadzenie rozmów rekrutacyjnych, w tym podstawowa weryfikacja znajomości języka angielskiego lub niemieckiego
  • Częściowa obsługa dokumentacji potrzebnej do wyjazdów pracowników tymczasowych

Nasze wymagania

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego lub niemieckiego
  • Doświadczenie w rekrutacji bądź branży pracy tymczasowej
  • Łatwość nawiązywania relacji, lekkość rozmowy
  • Otwartość na feedback i stały rozwój poprzez praktykę i szkolenia

To oferujemy

  • Stabilne wynagrodzenie + bogaty system prowizyjny
  • Szkolenia wspierające Twój ciągły rozwój
  • Pracę w doświadczonym, pomocnym zespole
  • Przyjazny proces wdrożeniowy
  • Elastyczne godziny pracy
  • System poleceń pracowniczych
  • Możliwość pracy zdalnej lub hybrydowej
  • Praca w nowoczesnym biurze w centrum Opola z prywatnym parkingiem
  • Darmowy masaż w godzinach pracy
  • Darmowy dostęp do siłowni na terenie biura 24/7
  • Dofinansowanie dojazdów na rowerach
  • Dofinansowanie do obiadów

Benefity

  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość pracy zdalnej
  • elastyczny czas pracy
  • spotkania integracyjne
  • siłownia w biurze
  • komputer do użytku prywatnego
  • brak dress code’u
  • gry wideo w pracy
  • kawa / herbata
  • napoje
  • parking dla pracowników
  • strefa relaksu
  • bony żywieniowe
  • pakiet relokacyjny
  • program rekomendacji pracowników
  • masaż w godzinach pracy
  • dofinansowanie dojazdów na rowerze

Informacje dodatkowe

Chcesz wiedzieć więcej? Zadzwoń 532 768 399.

Zachęcamy do aplikowania również osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności.

WEEGREE.COM Sp. z o.o. jest firmą działającą w obszarach outsourcingu zatrudnienia, technologii informatycznych oraz consultingu HR. Od 20 lat współpracujemy z klientami z Belgii, Holandii i Polski. Solidność, wysoka jakość i indywidualne podejście do każdego projektu to nasze największe atuty. Wieloletnie doświadczenie pozwala zrozumieć nam potrzeby rynku, co owocuje budowaniem długotrwałych relacji.

Aktualne oferty pracodawcy
(TK/05/23)

Specjalista ds. Rekrutacji Międzynarodowej, Opole