Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Rekrutacji Międzynarodowych z j.rosyjskim/ukraińskim

Gremi Personal Sp. z o.o.

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 25 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • запрошуємо працівників з України
  • Робота для іноземців
    без польської
ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України

Twój zakres obowiązków

  • Pozyskiwanie kandydatów z rynków zagranicznych należących do Europy Wschodniej;

  • Przeprowadzanie procedur rekrutacyjnych;

  • Kreowanie i publikacja ogłoszeń w języku polskim i rosyjskim;

  • Dobór odpowiednich metod rekrutacyjnych w celu pozyskania odpowiednich kandydatów;

  • Budowanie oraz zarządzanie bazą kandydatów.

Nasze wymagania

  • Dobra znajomość języka rosyjskiego/ukraińskiego;

  • Znajomość obsługi pakietu MS Office oraz urządzeń biurowych;

  • Motywacja i zaangażowanie do pracy;

  • Umiejętność ustalania priorytetów oraz zarządzania swoim czasem;

  • Wysoko rozwinięte zdolności komunikacyjne;

  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku.

To oferujemy

  • Możliwości rozwoju zawodowego i zdobywania doświadczeń w energicznym i międzynarodowym zespole;

  • Wprowadzenie do pracy, oraz niezbędne szkolenie;

  • Stabilne warunki zatrudnienia (umowa o pracę po okresie próbnym);

  • System premiowy;

  • Narzędzia pracy: telefon i laptop;

  • Dbamy o dobrą atmosferę w pracy;

  • Wspólnie nie tylko pracujemy, ale dzielimy się doświadczeniem;

  • Będziesz pracował w firmie o stabilnej pozycji rynkowej, wśród osób, które lubią swoją pracę.

O nas

Gremi Personal zapewnia kompleksową obsługę przedsiębiorstw na terenie całej Polski w zakresie uzupełniania braków kadrowych. Zespół naszych ekspertów specjalizuje się w rekrutacji i zatrudnianiu obcokrajowców, głównie z Europy Wschodniej. Gremi Personal jest grupą spółek posiadających biura w 12 głównych miastach Polski, działających według ustalonych jednolitych standardów jakości.

Jesteśmy zgranym zespołem ambitnych i zmotywowanych ludzi, którzy zjednoczyli się pod jedną nazwą – Gremi Personal, mając jeden cel: dążyć do świadczenia usługi na najwyższym poziomie w branży. Nasz zespół jest multikulturowy, składa się z Polaków, Ukraińców, Białorusinów, Litwinów i Mołdawian.

W związku z dynamicznym rozwojem naszej firmy, aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Specjalista ds. Rekrutacji Międzynarodowych z j.rosyjskim/ukraińskim.