Oferta pracy

Specjalista ds. rekrutacji

BURY Sp. z o.o.

  • Mielec

    Mielec, podkarpackie
  • ogłoszenie wygasło 15 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Kompleksowa realizacja procesów rekrutacyjnych na stanowiska podstawowe i specjalistyczne.

  • Współpraca i wsparcie klientów wewnętrznych w zakresie realizacji procesów rekrutacyjnych.

  • Przygotowywanie i publikacja ogłoszeń o pracę.

  • Weryfikacja i selekcja nadesłanych aplikacji.

  • Budowanie i utrzymywanie pozytywnych relacji z kandydatami, dbałość o Candidate Experience.

  • Organizowanie i przeprowadzanie rozmów kwalifikacyjnych.

  • Wystawianie skierowań na badania lekarskie.

  • Współpraca z zewnętrznymi podmiotami na rynku pracy (portale internetowe, agencje zewnętrzne, bazy kandydatów, biura karier na uczelniach itp.).

  • Współpraca z firmami doradztwa personalnego oraz instytucjami zewnętrznymi.

  • Współpraca z naczelnym kierownictwem w zakresie realizacji procesu rekrutacji.

  • Wsparcie działań z obszaru Employer Branding.

  • Udział w rozwoju wewnętrznych narzędzi oraz realizowanie bieżących działań poprawiających efektywność rekrutacji.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe – mile widziane psychologia, zarządzanie zasobami ludzkimi, socjologia.

  • Doświadczenia w realizacji kompleksowej rekrutacji w zakładzie produkcyjnym.

  • Umiejętność korzystania z różnorodnych metod oraz technik rekrutacji i selekcji.

  • Umiejętność swobodnego i skutecznego nawiązywania kontaktów i podtrzymywania komunikacji interpersonalnej.

  • Umiejętność prowadzenia wielu procesów rekrutacyjnych jednocześnie.

  • Znajomość j. angielskiego lub niemieckiego w stopniu komunikatywnym.

  • Umiejętność zarządzania czasem i samodzielnej pracy w dynamicznym środowisku.

  • Bardzo dobra obsługa programów MS Office: Word, Excel.

  • Samodzielność i inicjatywa.

  • Komunikatywność.

  • Umiejętność pracy w zespole.

To oferujemy

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • Pracę w międzynarodowym środowisku

  • Możliwości rozwoju i zdobycia doświadczenia

  • Możliwość bezpośredniego kontaktu z klientami w branży motoryzacyjnej OEM

  • Udział w ciekawych i różnorodnych projektach

  • Pracę w kreatywnym, twórczym, dynamicznym i przyjaznym zespole

  • Dofinansowane przez firmę karty MultiSport, ubezpieczenia grupowe, prywatna opieka medyczna, nauka języka angielskiego w godzinach pracy, imprezy integracyjne, brak dress code, miejsce parkingowe dla pracowników, inicjatywy charytatywne

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • parking dla pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

Prosimy o przesyłanie aplikacji do 27.07.2022 r.

Zastrzegamy, że odpowiemy tylko na wybrane aplikacje.

Jesteś zainteresowany ofertą - kliknij Aplikuj!

Międzynarodowa firma z branży elektronicznej, renomowany na międzynarodowym rynku producent nowoczesnych rozwiązań w dziedzinie technologii telekomunikacyjnych oraz elektromobilności wykorzystywanych w branży Automotive.

Przewiń do profilu firmy