Oferta pracy

Specjalista ds. Rekrutacji

Moltton

  • Myślibórz

    Myślibórz, zachodniopomorskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie procesu rekrutacji oraz rozmów kwalifikacyjnych

  • Badanie i analizowanie rynku pod kątem dostępności najlepszych kandydatów

  • Aktywne poszukiwanie nowych kandydatów za pośrednictwem narzędzi rekrutacyjnych i mediów społecznościowych

  • Kreatywne podejście do odkrywania nowych źródeł pozyskiwania pracowników

  • Utrzymywanie stałego kontaktu z kandydatami oraz budowanie relacji współpracy

  • Wsparcie kadry menedżerskiej w obszarze rekrutacji

  • Realizacja projektów promocyjnych mających na celu pozyskanie nowych kandydatów

Wymagania pracodawcy

  • Kreatywność, inicjatywa, pozytywna energia,

  • Samodzielność w działaniu, dobra organizacja pracy własnej pośród wielu zadań

  • Łatwość w nawiązywaniu kontaktów i otwartość w komunikacji,

  • Zaangażowanie i skrupulatność w wypełnianiu powierzanych obowiązków

  • Wysoka kultura osobista

  • Znajomość środowiska MS Office

Pracodawca oferuje

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Duże możliwości rozwoju

  • Pracę pełną wyzwań

  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia

Moltton

MOLTTON jest innowacyjną firmą doradztwa personalnego, która od dekady specjalizuje się w rekrutacji wysokiej klasy specjalistów oraz menedżerów średniego i wyższego szczebla dla branż: Technicznej, Produkcyjnej, IT, Logistycznej, Finansowej, Usługowej w szerokim zakresie stanowisk w Polsce i za granicą. Zaufało nam już ponad 450 międzynarodowych klientów, dla których zrealizowaliśmy ponad 5000 rekrutacji. Do każdego z prowadzonych projektów podchodzimy w sposób indywidualny, opierając się zarówno na wieloletnim doświadczeniu naszych wyspecjalizowanych w branżach Konsultantów, jak i rzeczywistych potrzebach i oczekiwaniach Klienta oraz Kandydatów. Nr. KRAZ 7145

Przewiń do profilu firmy