Specjalista ds. Rekrutacji

ILLUSTRO Doradztwo S.C.

  • Niemodlin

    Niemodlin, opolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna, praca hybrydowa
  • Praca od zaraz

Rekrutujemy dla

Dla naszego Klienta - renomowanej agencji pośrednictwa pracy, specjalizującej się w delegowaniu pracowników do pracy za granicą w branży logistycznej i produkcyjnej, poszukujemy kandydatów na stanowisko: Specjalista ds. Rekrutacji

Miejsce pracy: Opole

Rekrutację prowadzi ILLUSTRO Doradztwo S.C. - firma z sukcesem rekrutująca specjalistów od ponad 15 lat.

Kandydaci aplikując o pracę za naszym pośrednictwem zyskują:

- pewność, że ich aplikacja zawsze zostanie przez nas rozpatrzona

- odpowiedzi na pytania pojawiające się w procesie rekrutacyjnym

- dostęp do innych ofert pracy od najlepszych pracodawców

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą i zaaplikowania!

Twój zakres obowiązków

  • Rekrutacja i selekcja kandydatów do pracy za granicą, zgodnie z określonymi celami

  • Analizowanie potrzeb klientów i prowadzenie rekrutacji zgodnie z ich oczekiwaniami

  • Prowadzenie rozmów kwalifikacyjnych oraz podpisywanie umów z kandydatami do pracy

  • Tworzenie oraz publikowanie ogłoszeń o pracę

  • Archiwizowanie dokumentów rekrutacyjnych oraz prace administracyjne

  • Prowadzenie bazy kandydatów

  • Przygotowywanie raportów z działań rekrutacyjnych wraz z rekomendacją w zakresie wyboru najlepszych kandydatów

Wymagania pracodawcy

  • Bardzo dobra znajomość j. angielskiego w mowie i piśmie

  • Umiejętność wnikliwego analizowania CV i wyciągania wniosków

  • Dobrze rozwinięte zdolności interpersonalne

  • Umiejętność bardzo dobrej organizacji pracy własnej

  • Umiejętność pracy w zespole, jak również pracy indywidualnej

Mile widziane

  • Znajomość branży logistycznej oraz produkcyjnej

  • Znajomość j. holenderskiego

Pracodawca oferuje

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, na pełen etat

  • Atrakcyjne i stałe wynagrodzenie

  • Dodatkowe świadczenia urlopowe

  • Premie świąteczne

  • Prywatna opieka medyczna

  • Praca w dynamicznie rozwijającej się firmie w branży HR

  • Praca w międzynarodowym środowisku

  • Przyjazną atmosferę pracy, opartą na zasadzie zaufania do współpracowników

Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • możliwość pracy zdalnej

  • dofinansowanie wypoczynku

Informacji w sprawie rekrutacji udziela:

Michalina Semków tel.: 604 411 788

Rekrutację prowadzi agencja ILLUSTRO Doradztwo S.C.

To firma z ponad 15-letnim doświadczeniem, działająca w branży szkoleń, doradztwa personalnego i rekrutacji specjalistów.

Kandydaci aplikując o pracę za naszym pośrednictwem mają pewność, że ich aplikacja zawsze zostanie rozpatrzona przez pracodawcę. Kandydaci mając kontakt do naszych rekruterów, mogą zawsze zadać pytania odnośnie oferty pracy, jak również otrzymać merytoryczne wsparcie w całym procesie rekrutacyjnym.

Ponadto kandydaci aplikując za naszym pośrednictwem zyskują dostęp do innych ofert pracy, od najlepszych pracodawców.

Zapraszamy!

Przewiń do profilu firmy