Oferta pracy

Specjalista ds. Rekrutacji

MAN Trucks Sp. z o.o.

Doktora Rudolfa Diesla 1

Niepołomice

Twój zakres obowiązków

  • Tworzenie ogłoszeń rekrutacyjnych

  • Weryfikacja aplikacji pod kątem zgodności z potrzebami firmy

  • Przygotowywanie i prowadzenie rozmów rekrutacyjnych

  • Współpraca z kierownictwem oraz HRBP w zakresie potrzeb rekrutacyjnych

  • Inicjowanie różnorodnych form pozyskiwania pracowników

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: socjologia, psychologia, prawo, ZZL)

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

  • dobra znajomość języka niemieckiego i/lub angielskiego

  • dobra praktyczna znajomość pakietu MS Office

  • wysoki poziom umiejętności interpersonalnych

  • wysoka kultura osobista

  • umiejętność pracy w grupie

  • bardzo dobra organizacja pracy i duża motywacja

To oferujemy

  • Praca w międzynarodowym środowisku, w firmie o stabilnej pozycji na rynku

  • Możliwość współuczestnictwa w dynamicznym rozwoju firmy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Atrakcyjne wynagrodzenie i system benefitów pozapłacowych

  • Możliwość rozwoju zawodowego i bogata oferta szkoleń

  • Prywatna opieka medyczna i pakiet sportowy

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • parking dla pracowników

Grupa MAN Truck & Bus AG z siedzibą w Monachium (Niemcy) jest największym przedsiębiorstwem Grupy MAN i jednym z wiodących międzynarodowych producentów pojazdów użytkowych i innowacyjnych rozwiązań transportowych na świecie. W roku 2013 jej obroty przekroczyły 15,7 miliarda euro. Firma MAN oferuje pojazdy ciężarowe, autobusy, silniki wysokoprężne, turbiny oraz napędy specjalne. MAN zatrudnia w swoich zakładach na całym świecie ponad 53 500 pracowników. Firma zajmuje wiodące pozycje na rynku we wszystkich obszarach swej działalności biznesowej.

MAN Trucks Sp. z o.o. zakład produkcyjny w Niepołomicach

poszukuje osoby na stanowisko:

Specjalista Ds. Rekrutacji

(Kobieta/ Mężczyzna)

Przewiń do profilu firmy

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie dokumentów aplikacyjnych (CV i list motywacyjny) klikając na przycisk APLIKUJ. W tytule maila prosimy wpisać nazwę stanowiska. Zastrzegamy sobie prawo kontaktu z wybranymi Kandydatami.