Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Rekrutacji

EFC Norge AS

  • Norwegia

    zagranica
  • ogłoszenie wygasło 4 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • planowanie i prowadzenie procesu rekrutacji od publikacji ogłoszenia do zatrudnienia kandydatów;

  • proaktywne wyszukiwanie kandydatów w bazach danych;

  • korzystanie z platform mediów społecznościowych;

  • komunikacja i rozmowy kwalifikacyjne z kandydatami;

  • prowadzenie procesu sprawdzenia danych;

  • koordynowanie procesu wdrażania nowych współpracowników;

  • zapewnianie pozytywnego doświadczenia kandydata;

  • aktywna komunikacja i współpraca z resztą zespołu.

Nasze wymagania

  • wcześniejsze doświadczenie rekrutacyjne co najmniej 1 rok;

  • dobre umiejętności komunikacyjne w języku polskim i angielskim;

  • znajomość języka łotewskiego i/lub litewskiego jest zaletą.

  • Ponadto jesteś: osobą o wysokiej wydajności pracy i sile woli;

  • osobą zorganizowaną, przedsiębiorczą i zorientowaną na cel;

  • osobą odpowiedzialną i zapewniającą jakość w swojej pracy;

  • osobą pozytywną, która lubi aktywne środowisko pracy, w którym żadne zadanie nie jest zbyt duże lub zbyt małe.

To oferujemy

  • Profesjonalny, zorientowany na wyniki i wspierający zespół;

  • Przyjemne środowisko pracy, najnowsze oprogramowanie i narzędzia do pracy;

  • Ekscytujące zadania służbowe;

  • Możliwość pracy z biura domowego;

  • Wynagrodzenie za pracę zgodnie z porozumieniem.

EFC Norge AS to norweska firma działająca od 10 lat, będąca jednym z czołowych wykonawców ścian i elewacji w dużych obiektach na norweskim rynku budowlanym.

Firma prowadzi prace na terenie całej Norwegii, oferując stałe zatrudnienie 150 specjalistom w swojej dziedzinie.

Przewiń do profilu firmy

Czeka na Ciebie profesjonalne międzynarodowe środowisko, w którym ciekawa, zróżnicowana i pełna wyzwań praca jest częścią codziennego życia. Staniesz się ważną częścią naszego działu kadr, który znajduje się częściowo w Estonii, a częściowo w Norwegii.

Aby aplikować, wyślij swoje CV w języku angielskim.