Oferta pracy

Specjalista ds. rekrutacji

Randstad Polska Sp. z o.o.

  • Nysa

    Nysa, opolskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca hybrydowa

Rekrutujemy dla

Masz doświadczenie w rekrutacji i jesteś kreatywną osobą, która nie boi się wyzwań?

Idealnie!

Pierwsza w Europie fabryka materiałów katodowych zlokalizowana w Nysie poszukuje kandydatów na stanowisko Specjalista ds. rekrutacji.

Twój zakres obowiązków

  • przygotowywanie planów rekrutacji,

  • współpraca z managerami, zewnętrznymi dostawcami usług rekrutacyjnych i wewnętrznymi rekruterami,

  • zapewnienie zgodności procesów rekrutacyjnych z procedurami,

  • raportowanie,

  • koordynacja projektów rekrutacyjnych,

  • generowanie kreatywnych rozwiązań,

  • analiza i monitorowanie rynku pod kątem potencjalnych kandydatów.

Wymagania pracodawcy

  • wykształcenie wyższe,

  • min. 3 lata doświadczenia na stanowisku związanym z rekrutacją,

  • znajomość języka angielskiego (min. B2),

  • znajomość pakietu MS Office,

  • umiejętności analityczne i organizacyjne,

  • komunikatywność oraz chęć pracy zespołowej.

Pracodawca oferuje

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • szereg benefitów (prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, dopłata do posiłków, Pracowniczy Plan Emerytalny- w całości finansowany przez pracodawcę, karta sportowa),

  • pracę w przyjaznej atmosferze.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

Przewiń do profilu firmy