Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. rekrutacji obcokrajowców - Koordynator pracowników

WOW sp. z o.o.O firmie

2 5005 500 / mies. (zal. od umowy)
  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło 22 dni temu
  • Umowa o pracę, Umowa o dzieło, Umowa zlecenie, Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Specjalista

WOW sp. z o.o Wizards of work specjalizuje się w rekrutacji - koordynacji oraz outsourcingu zespołów pracowniczych z Polski, Ukrainy i Białorusi i innych krajów dla wielu odbiorców końcowych. Jesteśmy wsparciem w procesach produkcyjnych, inwestycjach budowlanych, logistyce i magazynowaniu.

www.pracownicy.info

Miejsce pracy: (Warszawa - cała Polska)

Zadania:

  • rekrutowanie i koordynacja rekrutowanych pracowników
  • znajomość mediów do rekrutacji pracowników (portale, social media, innowacyjność w poszukiwaniu pracowników)
  • opieka logistyczna w dojazdach pracowników do miejsc pracy
  • budowanie odpowiednich relacji z pracownikami firmy
  • współpraca z partnerami na Ukrainie i w Białorusi
  • organizowanie zespołów pracowniczych  i monitorowanie pracy podległych pracowników
  • pomoc w prowadzeniu obsługi administracyjnej przed zatrudnieniem pracowników i w trakcie ich zatrudnienia
  • organizacja i realizacja projektów wynajmu pracowników w tym noclegów i kontrola miejsc pracy oraz płatności związanych z realizacją projektów
  • tworzenie cyklicznych raportów w ramach prowadzonych projektów
  • budowanie i utrzymywanie partnerskich relacji z Klientami agencji

Wymagania:

  • Minimum 2 letnie doświadczenie w pracy na stanowisku Rekrutera
  • Doświadczenie zdobyte w firmie, agencji pracy, firmie rekrutacyjnej/outsourcingowej
  • Znajomość języka rosyjskiego w mowie i piśmie jest  warunkiem koniecznym, język polski wysoki poziom w mowie i piśmie
  • Praktyczna znajomość pakietu MS Office
  • Wysoki poziom zdolności organizacyjnych i zarządzania czasem
  • Intuicja, pomysłowość oraz niewyczerpana motywacja
  • Przedsiębiorczość, nastawienie na osiąganie celów, wytrwałość
  • Samodzielność w prowadzeniu powierzonych spraw i projektów
  • Gotowość do ciągłego rozwoju osobistego
  • Prawo jazdy B

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku w pełnym wymiarze godzin
  • Wynagrodzenie podstawowe oraz comiesięczną premię uzależnioną od wyników Twojej pracy (jasno określone kryteria)
  • W pełni wyposażone stanowisko pracy (samochód w ramach potrzeb, telefon, laptop)
  • Zatrudnienie na podstawie umowy zlecenia lub umowy o pracę
  • System szkoleń poszerzających wiedzę i kompetencję
  • Pracę wśród profesjonalistów i pasjonatów zorientowanych na sukces

Ogłoszenie archiwalne