Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Specjalista ds. rekrutacji

Sep Peeters Polska Sp. z o.o.O firmie

  • Opole, opolskie

  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

Sep Peeters Polska Sp. z o.o. nr. cer. 1211. Jesteśmy wiarygodnym partnerem. Zajmujemy się rekrutacją pracowników i kierujemy ich do prac na terenie Holandii. Oferujemy zatrudnienie w branży: logistycznej, budowlanej, przemysł, produkcja, ogrodnictwo.

Obowiązki:

  • realizacja projektów rekrutacyjnych na stanowiska specjalistyczne z branży budowlanej, metalurgicznej i pokrewnych oraz pracowników fizycznych
  • weryfikacja niezbędnych kompetencji i przeprowadzenie procesu rekrutacji, wstępna ocena kandydatów
  • umiejętność obsługi wielu projektów jednocześnie, praca pod presją (rekrutacja na różne stanowiska dla różnych klientów w tym samym czasie)
  • wykonywanie zadań administracyjnych związanych z przygotowaniem wyjazdu pracowników
  • kontakt i współpraca z działem personalnym i administracyjnym centrali w Holandii
  • doskonałe umiejętności komunikacyjne z pracownikami, klientami zagranicznymi, utrzymywanie długofalowych relacji z kandydatami
  • odpowiedzialność za prawidłowy przepływ informacji

Wymagania:

  • doświadczenie w pracy przy realizacji projektów rekrutacyjnych w międzynarodowym środowisku
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego, znajomość j. holenderskiego lub j. niemieckiego/ dodatkowym atutem
  • doskonałe umiejętności współpracy i komunikacji
  • dobre umiejętności obsługi MS Office, Excel
  • dbałość o szczegóły i dokładność
  • samodzielność, inicjatywa w działaniu i nienaganna organizacja pracy
  • umiejętność pracy w zespole
  • osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV w j. angielskim,
  • termin rozpoczęcia pracy styczeń 2021

Oferujemy:

  • zatrudnienie w pełnym wymiarze godzin w oparciu o umowę o pracę
  • praca w międzynarodowym, dynamicznym  środowisku

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji lub kontakt z biurem.
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Zgoda na udział w procesie rekrutacji oraz kontakt.

Uprzejmie informujemy, ze skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Ogłoszenie archiwalne