Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. rekrutacji

Wazdan Solutions Sp. z o.o.

  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

Technologiczna 4

Opole

Twój zakres obowiązków

  • Samodzielna realizacja procesów rekrutacyjnych (w branży IT) oraz budowanie strategi pozyskiwania nowych talentów,

  • Tworzenie ofert pracy oraz zamieszczanie ich na stronie firmowej i portalach rekrutacyjnych;

  • Wyszukiwanie nowych talentów m.in. metodą direct search;

  • Pomoc w organizacji targów pracy i reprezentowanie firmy podczas eventów;

  • Budowanie profesjonalnego i pozytywnego wizerunku firmy;

  • Wspieranie działań z zakresu employer brandingu;

  • Analiza działań rekrutacyjnych firmy i konkurencji;

  • Prowadzenie profilu firmy na portalach społecznościowych.

Nasze wymagania

  • Minimum dwuletnie doświadczenie w prowadzeniu procesów rekrutacyjnych, mile widziane doświadczenie w branży IT;

  • Doświadczenie w pozyskiwaniu i angażowaniu kandydatów z wykorzystaniem najlepszych technik rekrutacyjnych i sourcingowych;

  • Biegły/a w przygotowywaniu raportów i zestawień (Excel);

  • Wykształcenie wyższe, preferowane kierunki: zarządzanie zasobami ludzkimi, psychologia, socjologia, prawo lub studia podyplomowe z zakresu HR;

  • Znajomość zagadnień selekcji i rekrutacji, oceny i rekomendacji kandydatów, systemów, kanałów oraz narzędzi rekrutacji, w tym serwisów społecznościowych;

  • Bardzo dobra organizacja pracy, cechująca się skutecznością, dokładnością, inicjatywą oraz zaangażowaniem w powierzone obowiązki;

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego;

  • Sprawna obsługa pakietu Microsoft Office.

To oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia i posiadanych umiejętności;

  • Elastyczny czas pracy;

  • Możliwości rozwoju zawodowego w międzynarodowym środowisku;

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub B2B;

  • Niekorporacyjną atmosferę.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • strefa relaksu

  • wyprawka dla dziecka

  • paczki świąteczne

Wazdan to uznany i wielokrotnie nagradzany producent gier przeglądarkowych (HTML5) o zasięgu globalnym. Działamy na ponad 20 uregulowanych rynkach, dostarczając rozrywkę milionom graczy na całym świecie. Nasze portfolio liczy ponad 150 gier i obecnie rośnie w tempie 18+ tytułów rocznie.

Swój sukces zawdzięczamy stałemu poszukiwaniu i systematycznemu dostarczaniu ważnych dla graczy innowacji. Za każdą z nich stoi doświadczony i stale rozwijający się zespół utalentowanych i zaangażowanych ludzi, których połączyła pasja do gier.

Jest nas już ponad 150 i nieustannie poszukujemy nowych talentów.

Dołącz do #TeamWazdan!

Przewiń do profilu firmy