Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. rekrutacji

PRAN Sp. z o.o.

  • Opole

    Opole, opolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • Kontakt z kandydatami i budowanie pozytywnych doświadczeń poprzez prowadzenie wywiadów telefonicznych, bezpośrednich spotkań oraz utrzymanie relacji w trakcie trwania procesu rekrutacyjnego,

  • Przeprowadzanie rozmów kwalifikacyjnych - w tym weryfikujących znajomość języka angielskiego

  • Praca z bazą danych – dbanie o jej aktualność, uzupełnianie danych

  • Pomoc kandydatom w wypełnianiu formalności

Nasze wymagania

  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku - niezbędna jest jednak Twoja chęć do nauki i rozwoju (nauczymy Cię wszystkiego, co trzeba)

  • Jesteś osobą zmotywowaną, ambitną i chcesz rozwijać swoje umiejętności zawodowe

  • Swobodnie posługujesz się językiem angielskim

  • Swobodnie posługujesz się językiem polskim

  • Potrafisz pracować pod presją czasu i radzisz sobie w stresujących sytuacjach

  • Sam organizujesz swoją pracę i w pełni koncentrujesz się na wyznaczonym celu

To oferujemy

  • Pracę w zgranym zespole

  • Wszystkie niezbędne narzędzia do pracy (laptop, telefon służbowy, artykuły biurowe...) , wdrożenie, szkolenia wewnętrzne

  • Wyjazdy firmowe do Holandii (jeśli sytuacja na to pozwoli- bezpieczeństwo przede wszystkim!)

  • System MyBenefit- zawierający pakiety medyczne i rekreacyjne

  • Lekcje angielskiego

  • Umowę o pracę

O nas

  • Tworzymy międzynarodowy, zgrany zespół który nie boi się wyzwań

  • Pomagamy sobie nawzajem, dbamy o dobrą atmosferę w biurze

  • Gratulujemy sobie i świętujemy nawet najmniejszy sukces

  • Dbamy o wysoki poziom usług i każdy szczegół - w końcu jesteśmy profesjonalistami w swojej dziedzinie!

  • Nie szukamy osoby na chwilę - szukamy osoby która na stałe zasili nasz zespół!

Jesteśmy firmą, która od ponad 15 lat łączy kandydatów do pracy z holenderskimi pracodawcami.

Rekrutujemy na stanowiska techniczne, produkcyjne i logistyczne zarówno w Polsce, jak i wśród Polaków przebywających na terenie Holandii.

Z każdym dniem mamy coraz więcej pracy, dlatego szukamy kogoś, kto zasili nasz zespół wspierając dział rekrutacji w jego codziennych wyzwaniach.

KRAZ 1223

Przewiń do profilu firmy