Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Rekrutacji

EXPERT INTERNATIONAL RECRUITMENT sp. z o.o.

  • Opole

    Opole, opolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

Twój zakres obowiązków

  • obsługa klienta

  • aktywne pozyskiwanie kandydatów oraz poszerzanie bazy kandydatów

  • wprowadzanie danych do systemu oraz ich weryfikacja

  • praca administracyjno-biurowa

Nasze wymagania

  • Wykształcenie minimum średnie

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie min. B1

  • Umiejętność obsługi komputera

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Motywacja i chęć nauki nowych rzeczy

To oferujemy

  • Pracę w nowoczesnej i prężnie działającej firmie

  • Umowę o pracę, zatrudnienie bezpośrednio przez pracodawcę

  • Przyuczenie do stanowiska oraz możliwość rozwoju zawodowego

  • Ciekawe i niestandardowe benefity

  • Pracę w przyjaznym środowisku

O nas

Jesteśmy biurem pośrednictwa pracy specjalizującym się w pośrednictwie pracy w Niderlandach (Holandii). Jako agencja zatrudnienia działamy w oparciu o certyfikat, który został zarejestrowany w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia (KRAZ) pod numerem 21920. Naszym celem jest rekrutacja pracowników, dzięki naszym ekspertom łączymy Pracowników i Pracodawców. Spośród innych wyróżniamy się doskonałą organizacją pracy, solidnością, elastycznością oraz wysoką jakością świadczonych usług.