Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Specjalista ds. rekrutacji

SCAFFIZO TERMINALS PL sp. z o.o.O firmie

  • Ozimska 4
    Opole, opolskie
  • Ogłoszenie wygasło 17 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

SCAFFIZO TERMINALS PL sp. z o.o.

Ozimska 4

Opole

SCAFFIZO TERMINALS PL SPÓŁKA Z OGRANICZONA ODPOWIEDZIALNOSCIA to dynamicznie rozwijająca się firma, specjalizująca się w delegowaniu pracowników do pracy za granicą w branży przemysłowej oraz w budownictwie.

W związku z rozwojem organizacji, poszukujemy osób, które dołączą do naszego zespołu i obejmą stanowisko:

OBOWIĄZKI:

  • Całościowa realizacja projektów rekrutacyjnych (budowanie bazy kandydatów, selekcja CV, prowadzenie spotkań rekrutacyjnych)
  • Redagowanie i zamieszczanie ogłoszeń
  • Organizowanie procesu związanego z zatrudnieniem nowych pracowników
  • Dbałość o terminową realizację projektów
  • Bieżące monitorowanie potrzeb i ich realizacja dla klientów stałych
  • Aktywna współpraca z innymi działami firmy
  • Uczestnictwo w Targach Pracy
  • Współpraca z instytucjami rynku pracy
  • Podpisywanie dokumentów z pracownikami (umowy, kwestionariusze)
  • Raportowanie etapów realizowanych projektów

WYMAGANIA:

  • Minimum 1 rok doświadczenia w prowadzeniu procesów rekrutacji (również masowych)
  • Znajomość języka angielskiego co najmniej w stopniu komunikatywnym
  • Otwartość w kontaktach z ludźmi
  • Samodzielność w działaniu
  • Umiejętność rozwiązywania problemów
  • Prawo jazdy kat. B
0 - 2 lata

OFERUJEMY:

  • Pracę w przyjaznej atmosferze w międzynarodowej firmie
  • Umowę o pracę
  • Możliwość rozwoju i możliwość prowadzenia samodzielnych projektów
  • Konkurencyjne zarobki
  • Możliwość zdobycia cennej wiedzy i doświadczenia
  • Niezbędne narzędzia pracy

Zastrzegamy sobie prawo kontaktu tylko z wybranymi osobami.

Ogłoszenie archiwalne