Oferta pracy

Specjalista ds. rekrutacji

ZDROWIT S.A.

  • Piekary Śląskie

    Piekary Śląskie, śląskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Tworzenie i redagowanie ogłoszeń z ofertami pracy,

  • Weryfikacja aplikacji,

  • Prowadzenie rozmów rekrutacyjnych,

  • Kontakt z kandydatem na każdym etapie rekrutacji,

  • Ścisła współpraca z innymi działami w firmie,

  • Raportowanie wyników,

  • Budowanie pozytywnego wizerunku pracodawcy.

Nasze wymagania

  • Chęć rozwoju w obszarze związanym z rekrutacją oraz HR-em,

  • Doświadczenie w pracy na stanowisku specjalisty ds. rekrutacji,

  • Duża kreatywność i elastyczność w działaniach,

  • Bardzo dobre umiejętności komunikacyjne,

  • Zaangażowanie,

  • Znajomość pakietu MS Office,

  • Prawo jazdy kat. B.

To oferujemy

  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o stabilnej pozycji,

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy,

  • Atrakcyjne wynagrodzenie, niezbędne narzędzia pracy,

  • Możliwość rozwoju osobistego,

  • System ubezpieczeń na życie oraz pakiet sportowy,

  • Otwartą komunikację i przyjazną atmosferę.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • ubezpieczenie na życie

Zdrowit SA to firma rodzinna wyłącznie z polskim kapitałem, która tworzy swoją historię nieprzerwanie od ponad 2004 roku.

Zdrowit to przede wszystkim ludzie, ludzie z pasją. Pasją dbania o zdrowie.

Stawiamy na efektywność, otwartość, kompleksowość i szybkość działania.

Sukces naszej firmy tworzy ponad tysiąc zaangażowanych pracowników.

Dołącz do Nas! Podejmij wyzwanie. Podejmij pracę, która zapewni Ci rozwój zawodowy i możliwość zdobywania nowych doświadczeń.

#karierazdrowit obecna jest w social media

• instagram https://www.instagram.com/karierazdrowit/

• facebook https://www.facebook.com/karierazdrowit

obserwuj Nas i bądź na bieżąco.

Przewiń do profilu firmy