Logo Pracuj.pl

Specjalista ds. rekrutacji

ImProvia Sp. z o.o.O firmie

  • Piła
    Piła, wielkopolskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Samodzielne oraz kompleksowe prowadzenie procesów rekrutacyjnych na stanowiska inżynieryjne oraz montażowe
  • Aktywne pozyskiwanie kandydatów, docieranie do najlepszych specjalistów w branży
  • Koordynowanie procesów zatrudnienia nowego pracownika do momentu dołączenia do firmy
  • Raportowanie postępów rekrutacji do Prezesa Zarządu
  • Dbanie o wysokie standardy rekrutacji i budowanie pozytywnego wizerunku firmy

Nasze wymagania

  • Minimum 3 lata doświadczenia zawodowego na podobnym stanowisku (warunek konieczny)
  • Wykształcenie wyższe (psychologia, socjologia, zarządzanie zasobami ludzkimi lub pokrewne)
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (warunek konieczny)
  • Bardzo dobre umiejętności komunikacyjne i interpersonalne
  • Wysoko rozwinięte umiejętności negocjacyjne
  • Znajomość języka rosyjskiego lub ukraińskiego (mile widziane)

To oferujemy

  • Współpracę w ramach umowy o pracę na okres 1 roku
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia
  • Pakiet dodatkowych świadczeń socjalnych (karta Multisport, prywatna opieka medyczna LUXMED, ubezpieczenie grupowe PZU)

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie

ImProvia Sp. z o.o.

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą, odnoszącą sukcesy na krajowym i międzynarodowym rynku. Zajmujemy się szeroko pojętymi projektami inżynierskimi z zakresu automatyki przemysłowej oraz budowy maszyn.

Specjalista ds. rekrutacji, Piła