Logo Pracuj.pl

Specjalista ds. Rekrutacji

HRQ Engineering sp. z o.o.O firmie

5 000–8 500
brutto / mies.
  • pomorskie
    pomorskie
  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna, praca zdalna, praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
    wakaty: 4
  • rekrutacja zdalna
  • Запрошуємо працівників з України
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України

Twój zakres obowiązków

  • aktywne poszukiwanie nowych kandydatów zza granicy - Ukrainy, Mołdawii, Białorusi za pośrednictwem narzędzi rekrutacyjnych i mediów społecznościowych
  • przygotowania oraz publikacja ogłoszeń na różnych portalach oraz grupach
  • prowadzenie rozmów telefonicznych oraz online z aktywnymi i pasywnymi kandydatami
  • wdrożenie efektywnej strategii rekrutacyjnej oraz przyciągania kandydatów, skuteczne wykorzystanie wszystkich kanałów pozyskiwania kandydatów
  • dopasowywanie oczekiwań i kompetencji кandydatów do aktualnie prowadzonych projektów rekrutacyjnych
  • utrzymywanie stałego kontaktu z kandydatami oraz budowanie relacji współpracy
  • budowanie i zarządzanie bazą kandydatów
  • kompleksowa realizacja projektów rekrutacji tymczasowych
  • obsługa administracyjna pracowników tymczasowych
  • tworzenie raportów i zestawień, uczestnictwo w spotkaniach operacyjnych
  • współpraca z pozostałymi członkami zespołu oraz wzajemne wsparcie w procesie realizowanych zadań

Nasze wymagania

  • doświadczenie min 1 rok w kompleksowym prowadzeniu masowych procesów rekrutacyjnych
  • bardzo dobra znajomość języka ukraińskiego/rosyjskiego - warunek konieczny
  • praktyczna znajomość procesów legalizacji cudzoziemców w Polsce
  • doskonałe umiejętności komunikacyjne, również w zakresie prowadzenia telefonicznych rozmów kwalifikacyjnych
  • znajomość technik rekrutacyjnych
  • bardzo dobra znajomość obsługi MS Office
  • skrupulatność i dokładność w prowadzeniu dokumentacji
  • umiejętność efektywnego zarządzania własnym czasem oraz powierzonymi zadaniami
  • entuzjazm i inicjatywa w działań

To oferujemy

  • miłą atmosferę w pracy i wsparcie przełożonego
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • jasny i atrakcyjny system premiowy
  • prywatną opiekę medyczną
  • pyszną kawę i herbatę bez ograniczeń

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość pracy zdalnej
  • elastyczny czas pracy
  • spotkania integracyjne

HRQ Engineering sp. z o.o.

HRQ Engineering Sp. z o.o. powstała z pasji do rekrutacji inżynierów. Agencja headhuntingowa, która powstała, aby wspierać Klientów z branży przemysłowej w pozyskaniu najlepszych kandydatów na rynku. Jeżeli chciałbyś rozwijać się wraz z jedynym tego typu start-up'em w Krakowie zapraszamy do aplikowania. Poszukujemy osób nie bojących się wyzwań rekrutacyjnych i przede wszystkim stawiających na kontakt oraz relacje z ludźmi.

Specjalista ds. Rekrutacji, pomorskie