Ta oferta pracy jest nieaktualna od 157 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. Rekrutacji

  • Poznań, wielkopolskie
  • Specjalista
  • 11.01.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Everest Development Sp. Z o.o 2 Sp. k to prężnie rozwijającą się spółka z kapitałem polskim, istniejącą na rynku od 2006 roku. Posiadamy ugruntowaną pozycję konkurencyjną. Przez dekadę zaprojektowaliśmy i wykonaliśmy kilka tysięcy mieszkań dla naszych zadowolonych klientów.

    W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy pracownika na stanowisko:
    SPECJALISTA DS. REKRUTACJI
    Miejsce pracy: Poznań

    Zadania:

    • Aktywne prowadzenie projektów rekrutacyjnych – od fazy poszukiwania, poprzez selekcję, spotkania, raporty i rekomendacje, po pośredniczenie w zatrudnieniu rekomendowanych kandydatów,
    • Współpraca i komunikacja z kandydatami i menedżerami poszczególnych działów w celu sprawnego realizowania powierzonych projektów,
    • Raportowanie projektów,
    • Budowanie wizerunku firmy.

    Wymagania:

    • Min. 2 - letnie doświadczenie w realizowaniu rekrutacji stałych (specjalistów, inżynierów i menedżerów) o różnych profilach zawodowych - mile widziane doświadczenie w pracy w agencji rekrutacyjnej,
    • Wykształcenie wyższe (preferowana psychologia, socjologia, ZZL),
    • Praktyczna i teoretyczna znajomość zagadnień selekcji i rekrutacji, oceny i rekomendacji kandydatów, systemów, kanałów oraz narzędzi rekrutacji, w tym serwisów społecznościowych,
    • Umiejętność analitycznego myślenia, dbanie o przestrzeganie procedur wewnętrznych oraz właściwą komunikację w zespole,
    • Bardzo dobra organizacja pracy, skuteczność, dokładność, inicjatywa i zaangażowanie w powierzone obowiązki,
    • Przestrzeganie dobrych praktyk w rekrutacjach oraz procedur związanych z ochroną danych osobowych.

    Oferujemy:

    • Stabilne zatrudnienie,
    • Atrakcyjne wynagrodzenie,
    • Niezbędne narzędzia pracy,
    • Pakiet benefitów (karta sportowa, pakiet medyczny, ubezpieczenie),
    • Możliwość w rozwoju,
    • Różnorodność procesów rekrutacyjnych,
    • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji z dopiskiem
    Specjalista ds. Rekrutacji” za pomocą przycisku Aplikuj.