Oferta pracy

Specjalista ds. rekrutacji

CARRY Sp. z o.o.O firmie

CARRY Sp. z o.o.

Kolorowa 2

Poznań

Carry Sp. z o.o. jest firmą posiadającą sieć sklepów odzieżowych na terenie całego kraju.

W chwili obecnej zapraszamy do udziału w rekrutacji osoby zainteresowane pracą na stanowisku:
Specjalista ds. rekrutacjiNumer ref.: Miejsce pracy: Poznań plus teren działalności Spółki

OPIS STANOWISKA:

  • bieżące monitorowanie i analiza potrzeb rekrutacyjnych w sieci
  • bieżące raportowanie stanu rekrutacji w sieci
  • obsługa bazy aplikacyjnej
  • koordynowanie rekrutacji prowadzonych w salonach firmowych
  • prowadzenie rekrutacji na wszystkie stanowiska w sieci w tym w terenie
  • kompletowanie dokumentacji związanej z zatrudnieniem
  • wspieranie działań innych pracowników działu

WYMAGANIA:

  • konieczne doświadczenie w zakresie samodzielnego prowadzenia rekrutacji na różne stanowiska w tym menadżerskie dla branży handlowej
  • wykształcenie wyższe ukończone
  • biegła znajomość obsługi komputera w tym MS Office (WORD, EXCEL)
  • bardzo dobra organizacja pracy i zaangażowanie w powierzone zadania, energia w działaniu
  • umiejętność pracy pod presja czasu i w warunkach wielozadaniowości
  • rzetelność, odpowiedzialność i terminowość, motywacja do pracy
  • gotowość do częstych wyjazdów służbowych
  • prawo jazdy kat B

OFERUJEMY:

  • umowę o pracę na pełen etat
  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie, w przyjaznym zespole
  • narzędzia pracy
  • możliwość rozwoju
Zapraszamy do zaaplikowania!

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy