Oferta pracy

Specjalista ds. rekrutacji

Soltex Sp. z o.o.O firmie

Soltex Sp. z o.o.

Kopanina 28/32

Poznań

Z związku z intensywnym rozwojem nowej marki produktów dziecięcych, obejmującej 10 kategorii produktów, powstających z myślą o bezpieczeństwie, komforcie i prawidłowym rozwoju dziecka oraz radości rodziny, którą wdrażamy na rynek polski i rynki europejskie, poszukujemy osoby odpowiedzialnej za zarządzanie i rozwój sprzedaży na stanowisku:

Zadania:

  • Kompleksowe, aktywne, prowadzenie projektów rekrutacyjnych na stanowiska wielu branż głównie średniego i wyższego szczebla (od fazy poszukiwania, poprzez selekcję, spotkania, raporty i rekomendacje, po pośredniczenie w zatrudnieniu rekomendowanych kandydatów)
  • Pozyskiwanie kandydatów w sposób zindywidualizowany; m.in. direct search, executive search
  • Wsparcie zarządu oraz kadry menadżerskiej w podejmowaniu decyzji z zakresu ZZL
  • Współpraca i komunikacja z kandydatami i menedżerami poszczególnych działów w celu sprawnego realizowania powierzonych projektów
  • Budowanie pozytywnego i profesjonalnego wizerunku firmy na zewnątrz oraz działu HR wewnątrz organizacji.

Wymagania:

  • Doświadczenie w realizowaniu rekrutacji stałych (specjalistów, inżynierów i menedżerów) o różnych profilach zawodowych- mile widziane doświadczenie w pracy w agencji rekrutacyjnej, zwłaszcza w zakresie direct search i executive search
  • Praktyczna i teoretyczna znajomość zagadnień selekcji i rekrutacji, oceny i rekomendacji kandydatów, systemów, kanałów oraz narzędzi rekrutacji, w tym serwisów społecznościowych
  • Umiejętność analitycznego myślenia, dbanie o przestrzeganie procedur wewnętrznych oraz właściwą komunikację w zespole
  • Bardzo dobra organizacja pracy, skuteczność, dokładność, inicjatywa i zaangażowanie w powierzone obowiązki
  • Przestrzeganie dobrych praktyk w rekrutacjach oraz procedur związanych z ochroną danych osobowych.

Oferujemy:

  • Pracę przy ciekawych i zróżnicowanych projektach rekrutacyjnych dla spółek działających w wielu branżach
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o elastyczne formy w zależności od preferencji Kandydata (umowa o pracę lub umowa o współpracę)
  • Atrakcyjne wynagrodzenie – podstawa + prowizja
  • Możliwość korzystania z darmowego wypoczynku w resortach Holiday Park & Resort wraz z rodziną
  • Pakiet benefitów (karta sportowa, pakiet medyczny, ubezpieczenie grupowe)
  • Możliwość indywidualnego rozwoju zawodowego w dynamicznie rosnącej firmie przy realizacji ciekawych i zróżnicowanych projektów rekrutacyjnych
  • Elastyczne godziny pracy, profesjonalne i wspierające środowisko pracy, pracę w nowym biurowcu z darmowym parkingiem.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne