Oferta pracy

Specjalista ds. rekrutacji

CARRY Sp. z o.o.O firmie

  • Poznań

    Poznań, wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • praca wPoznaniu plus na terenie działalności Spółki

  • bieżące monitorowanie i analiza potrzeb rekrutacyjnych w sieci

  • bieżące raportowanie stanu rekrutacji w sieci

  • obsługa bazy aplikacyjnej

  • koordynowanie rekrutacji prowadzonych w salonach firmowych

  • prowadzenie rekrutacji na wszystkie stanowiska w sieci w tym w terenie

  • kompletowanie dokumentacji związanej z zatrudnieniem

  • wspieranie działań innych pracowników działu

Nasze wymagania

  • konieczne doświadczenie w zakresie samodzielnego prowadzenia rekrutacji na różne stanowiska w tym menadżerskie dla branży handlowej

  • wykształcenie wyższe ukończone

  • biegła znajomość obsługi komputera w tym MS Office (WORD, EXCEL)

  • bardzo dobra organizacja pracy i zaangażowanie w powierzone zadania, energia w działaniu

  • umiejętność pracy pod presja czasu i w warunkach wielozadaniowości

  • rzetelność, odpowiedzialność i terminowość, motywacja do pracy

  • gotowość do częstych wyjazdów służbowych

  • prawo jazdy kat B

To oferujemy

  • umowę o pracę na pełen etat

  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie, w przyjaznym zespole

  • narzędzia pracy

  • możliwość rozwoju

  • praca częściowo stacjonarna a częściowo zdalna

  • praca z systemem E-Rekruter

CARRY Sp. z o.o.

CARRY Sp. z o.o. to marka polska, w branży odzieżowej. Posiadamy salony sprzedaży w całym kraju.

Przewiń do profilu firmy