Logo Pracuj.pl

Specjalista ds. rekrutacji

CARRY Sp. z o.o.O firmie

  • Poznań
    Poznań, wielkopolskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • praca wPoznaniu plus na terenie działalności Spółki
  • bieżące monitorowanie i analiza potrzeb rekrutacyjnych w sieci
  • bieżące raportowanie stanu rekrutacji w sieci
  • obsługa bazy aplikacyjnej
  • koordynowanie rekrutacji prowadzonych w salonach firmowych
  • prowadzenie rekrutacji na wszystkie stanowiska w sieci w tym w terenie
  • kompletowanie dokumentacji związanej z zatrudnieniem
  • wspieranie działań innych pracowników działu

Nasze wymagania

  • konieczne doświadczenie w zakresie samodzielnego prowadzenia rekrutacji na różne stanowiska w tym menadżerskie dla branży handlowej
  • wykształcenie wyższe ukończone
  • biegła znajomość obsługi komputera w tym MS Office (WORD, EXCEL)
  • bardzo dobra organizacja pracy i zaangażowanie w powierzone zadania, energia w działaniu
  • umiejętność pracy pod presja czasu i w warunkach wielozadaniowości
  • rzetelność, odpowiedzialność i terminowość, motywacja do pracy
  • gotowość do częstych wyjazdów służbowych
  • prawo jazdy kat B

To oferujemy

  • umowę o pracę na pełen etat
  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie, w przyjaznym zespole
  • narzędzia pracy
  • możliwość rozwoju
  • praca częściowo stacjonarna a częściowo zdalna
  • praca z systemem E-Rekruter

CARRY Sp. z o.o. to marka polska, w branży odzieżowej. Posiadamy salony sprzedaży w całym kraju.

Specjalista ds. rekrutacji, Poznań