Oferta pracy

Specjalista ds. Rekrutacji

Pepco Poland Spółka z o. o.O firmie

  • Strzeszyńska 73A, Poznań
    Poznań, wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Pepco Poland Spółka z o. o.

Strzeszyńska 73A

Poznań

Twój zakres obowiązków

  • Kompleksowe, samodzielne prowadzenie projektów rekrutacyjnych na stanowiska niższego, średniego i wyższego szczebla do Centrali Pepco;

  • Zbieranie i analiza potrzeb hiring managerów;

  • Projektowanie strategii pozyskiwania odpowiednich kandydatów – wykorzystanie różnych narzędzi i metod, w tym również Direct Search;

  • Odpowiedzialność za selekcję, ocenę kompetencji oraz kontakt z kandydatami na wszystkich etapach procesu rekrutacyjnego;

  • Branie aktywnego udziału w rozmowach kwalifikacyjnych z kandydatami;

  • Budowanie pozytywnego candidate experience na każdym etapie procesu rekrutacyjnego;

  • Współpraca z agencjami rekrutacyjnymi;

  • Raportowanie.

Nasze wymagania

  • Min. 3 lata doświadczenia w rekrutacji (głównie stanowiska biurowe);

  • Wykształcenie wyższe (zarządzanie zasobami ludzkimi, socjologia, psychologia lub pokrewne będą dodatkowym atutem);

  • Umiejętność aktywnego wykorzystania nowoczesnych kanałów rekrutacji, znajomość różnych metod selekcji oraz doświadczenie w stosowaniu direct searchu;

  • Dojrzałość biznesowa, wysoka kultura osobista oraz zdolności negocjacyjne;

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (minimum B2);

  • Umiejętność pracy pod presją czasu.

To oferujemy

  • Stabilność zatrudnienia i korzystne warunki wynagradzania;

  • Dynamiczny rozwój, bogaty system szkoleń i możliwości wewnętrznych awansów;

  • Kulturę organizacyjną tworzącą przyjazną i inspirującą atmosferę pracy;

  • Dużą samodzielność i możliwość realizacji swoich pomysłów – wierzymy w naszych ludzi;

  • Możliwość pracy zdalnej;

  • Możliwość posługiwania się językiem angielskim w codziennej pracy.