Oferta pracy

Specjalista ds. rekrutacji

Majorel PolskaO firmie

  • Poznań

    Poznań, wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Praca zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • realizacja procesów rekrutacyjnych z sektora BPO zgodnie z wytycznymi jakościowymi i ilościowymi

  • dbałość o najwyższy poziom Candidate Experience

  • selekcja aplikacji oraz prowadzenie spotkań rekrutacyjnych

  • weryfikowanie kompetencji miękkich oraz twardych Kandydatów

  • koordynowanie działań w ramach prowadzonych projektów

  • administracyjna obsługa zatrudnienia

Podział czasu pracy
50%

Rekrutacja

30%

Weryfikacja j. niemieckiego

20%

Administracja zatrudnienia

Nasze wymagania

  • bardzo dobrej znajomości języka angielskiego – co najmniej na poziomie B2

  • wyższe wykształcenie (preferowane kierunki: ZZL, Psychologia i pokrewne)

  • odpowiedzialność, samodzielność i zaangażowanie

  • umiejętność organizacji pracy własnej oraz wyznaczania priorytetów

  • wysoka kultura osobista i umiejętność pracy w zespole

  • doświadczenie w branży rekrutacyjnej

Mile widziane

  • doświadczenie w rekrutacji SSC/BPO lub contact center

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • pracę w wewnętrznych strukturach HR

  • atrakcyjne wynagrodzenie

  • bogaty pakiet benefitów

  • pracę w systemie Home Office

  • biuro zlokalizowane w centrum Poznania

  • możliwość rozwoju poprzez udział w projektach HR

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • owoce

  • paczki świąteczne

  • świętowanie urodzin