Oferta pracy

Specjalista ds. Rekrutacji

Żabka Polska

  • Matyi 8, Poznań
    Poznań, wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Matyi 8

Poznań

Twój zakres obowiązków

  • kompleksowa realizacja procesów rekrutacyjnych

  • wyszukiwanie kandydatów zgodnych z poszukiwanym profilem stanowiska

  • przeprowadzanie spotkań rekrutacyjnych

  • podejmowanie działań employer brandingowych

  • współpraca z uczelniami, instytucjami i agencjami doradztwa personalnego

  • śledzenie trendów i wykorzystywanie w pracy nowoczesnych kanałów dotarcia do kandydatów

Nasze wymagania

  • doświadczenie na stanowisku Rekrutera / Researchera min. 3 lata

  • umiejętność wykorzystania direct searchu i innych narzędzi rekrutacyjnych

  • nieszablonowe podejście do procesów rekrutacyjnych

  • wiedza na temat employer brandingu i candidate experience

  • naturalna umiejętność w nawiązywaniu relacji

  • znajomość jęz. angielskiego w stopniu pozwalającym na swobodną komunikację

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • komputer do użytku prywatnego

  • kawa / herbata

  • napoje

  • paczki świąteczne