Oferta pracy

Specjalista ds. rekrutacji

Soltex sp. z o.o. sp. k

  • Poznań

    Poznań, wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Kompleksowe, aktywne, prowadzenie projektów rekrutacyjnych na stanowiska wielu branż głównie średniego i wyższego szczebla (od fazy poszukiwania, poprzez selekcję, spotkania, raporty i rekomendacje, po pośredniczenie w zatrudnieniu rekomendowanych kandydatów)

  • Pozyskiwanie kandydatów w sposób zindywidualizowany; m.in. direct search, executive search

  • Wsparcie zarządu oraz kadry menadżerskiej w podejmowaniu decyzji z zakresu ZZL

  • Współpraca i komunikacja z kandydatami i menedżerami poszczególnych działów w celu sprawnego realizowania powierzonych projektów

  • Budowanie pozytywnego i profesjonalnego wizerunku firmy na zewnątrz oraz działu HR wewnątrz organizacji.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w realizowaniu rekrutacji stałych (specjalistów, inżynierów i menedżerów) o różnych profilach zawodowych- mile widziane doświadczenie w pracy w agencji rekrutacyjnej, zwłaszcza w zakresie direct search i executive search

  • Praktyczna i teoretyczna znajomość zagadnień selekcji i rekrutacji, oceny i rekomendacji kandydatów, systemów, kanałów oraz narzędzi rekrutacji, w tym serwisów społecznościowych

  • Umiejętność analitycznego myślenia, dbanie o przestrzeganie procedur wewnętrznych oraz właściwą komunikację w zespole

  • Bardzo dobra organizacja pracy, skuteczność, dokładność, inicjatywa i zaangażowanie w powierzone obowiązki

  • Przestrzeganie dobrych praktyk w rekrutacjach oraz procedur związanych z ochroną danych osobowych.

To oferujemy

  • Pracę przy ciekawych i zróżnicowanych projektach rekrutacyjnych dla spółek działających w wielu branżach

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o elastyczne formy w zależności od preferencji Kandydata (umowa o pracę lub umowa o współpracę)

  • Dwuskładnikowe wynagrodzenie – podstawa + prowizja

  • Możliwość korzystania z darmowego wypoczynku w resortach Holiday Park & Resort wraz z rodziną

  • Pakiet benefitów (karta sportowa, pakiet medyczny, ubezpieczenie grupowe)

  • Możliwość indywidualnego rozwoju zawodowego w dynamicznie rosnącej firmie przy realizacji ciekawych i zróżnicowanych projektów rekrutacyjnych

  • Elastyczne godziny pracy, profesjonalne i wspierające środowisko pracy, pracę w nowym biurowcu z darmowym parkingiem.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • parking dla pracowników

  • dofinansowanie usług turystycznych

  • dofinansowanie wypoczynku

  • paczki świąteczne

  • program rekomendacji pracowników