Logo Pracuj.pl

Specjalista ds. rekrutacji

BEES sp. z o.o.O firmie

  • Poznań
    Poznań, wielkopolskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Samodzielne prowadzenie procesów rekrutacyjnych na stanowiska specjalistyczne i menedżerskie, w tym:
  • redagowanie oraz publikacja ofert pracy na portalach rekrutacyjnych
  • aktywne poszukiwanie kandydatów z wykorzystaniem mediów społecznościowych i poszukiwań bezpośrednich (LinkedIn) oraz niestandardowych metod rekrutacyjnych
  • skuteczna współpraca z menedżerami w zakresie prowadzonych projektów, budowanie długotrwałych i partnerskich relacji z kadrą zarządzającą
  • przygotowywanie raportów dotyczących realizacji projektów rekrutacyjnych – badanie efektywności prowadzonych działań
  • poszukiwanie nowych sposobów na skuteczne dotarcie do kandydatów, tworzenie i wdrażanie nowych narzędzi rekrutacyjnych
  • współpraca z działem marketingu w zakresie opracowywania spójnych kampanii rekrutacyjnych i wizerunkowych

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe, preferowanie kierunkowe (psychologia/socjologia/ZZL)
  • Doświadczenie w prowadzeniu rekrutacji i budowania wizerunku pracodawcy – minimum 3 lata
  • Wysokie umiejętności komunikacyjne
  • Praktyczna znajomość zasad komunikacji w mediach społecznościowych oraz narzędzi wspierających budowanie wizerunku pracodawcy
  • Umiejętność samodzielnego zarządzania kilkoma projektami równocześnie
  • Znajomość pakietu MS Office, szczególnie MS Excel i programów do tworzenia prezentacji
  • Proaktywna postawa, chęć do proponowania i wdrażania inicjatyw wspierających potrzeby biznesu

To oferujemy

  • Możliwość indywidualnego, nieograniczonego rozwoju biznesowego w dynamicznie rosnącej organizacji,
  • Możliwość pracy w trybie hybrydowym po okresie wdrożenia;
  • Stabilną współpracę w oparciu o elastyczne formy (rodzaj umowy w zależności od preferencji Kandydata);
  • Dofinansowanie pakietu benefitów (karta sportowa, pakiet medyczny, zniżki na posiłki);
  • Atrakcyjne miejsce pracy w biurowcu w Poznaniu (bezpłatny parking pod budynkiem).

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość pracy zdalnej
  • elastyczny czas pracy
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • spotkania integracyjne
  • brak dress code’u
  • kawa / herbata
  • parking dla pracowników
  • program rekomendacji pracowników

Bees Sp. z o. o. (Best; E-commerce; Enhancement; Solutions) to organizacja świadcząca usługi na rzecz podmiotów: ERLI.PL oraz SKIDDOU POLSKA.

Bees wspiera spółki świadcząc usługi w obszarach tj.: administracyjno-prawnym, rachunkowo-księgowym, finansowo-analitycznym, HR, ubezpieczeniowym oraz informatycznym.

Specjalista ds. rekrutacji, Poznań