Ta oferta pracy jest nieaktualna od 5 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. Rekrutacji

  • Poznań, wielkopolskie
  • Specjalista
  • 11.01.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    top
    Miejsce pracy: Poznań
    Żabka Polska spółka z ograniczoną odpowiedzialnością jest właścicielem największej w Polsce sieci sklepów typu convenience, prowadzonych pod markami Żabka i Freshmarket. To niemal 20 lat doświadczenia, 5000 placówek, 5 Centrów Logistycznych i przede wszystkim ludzie, którzy dzięki swoim pomysłom i indywidualnemu spojrzeniu na rzeczywistość mają niebagatelny wpływ na rozwój firmy.

    Twoje zadania:

    • wyszukiwanie najlepszych na rynku kandydatów
    • realizacja procesów rekrutacyjnych
    • codzienna praca z LinkedIn/Goldenline
    • współpraca z uczelniami, instytucjami i agencjami doradztwa personalnego

    Oczekujemy od Ciebie:

    • doświadczenia na stanowisku rekrutera/researchera
    • doświadczenia w poszukiwaniach kandydatów z rynku FMCG
    • wiedzy jak poruszać się w Internecie i gdzie szukać potrzebnych informacji
    • pomysłów na nieszablonowe podejście do procesów rekrutacyjnych
    • naturalnej umiejętności w nawiązywaniu relacji
    • wysokiej kultury osobistej i poczucia humoru
    • zaangażowania, szybkości, jakości

    Oferujemy:

    top
    • możliwość rozwoju i zdobycia doświadczenia w firmie o ugruntowanej pozycji w branży FMCG
    • dynamiczną pracę pełną wyzwań podczas realizowania projektów rekrutacyjnych
    • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
    • lokalizację biura w centrum Poznania i niezbędne narzędzia pracy
    • wybrane przez Ciebie atrakcyjne benefity pozapłacowe (pakiet sportowy, pakiet medyczny i/lub ubezpieczenie grupowe)
    top