Oferta pracy

specjalista ds. rekrutacji - praca zdalna

Randstad Polska Sp. z o.o.O firmie

  • świętokrzyskie

  • Ogłoszenie wygasło 16 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Praca zdalna
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

Cześć!

Jesteśmy zgranym zespołem, który liczy kilkunastu rekruterów. W związku z rozwojem zespołu i ilością projektów poszukujemy nowej osoby która do nas dołączy. Będziesz częścią zespołu warszawskiego, ale pracować możesz zdalne z dowolnego miasta!

Jeśli lubisz realizować różnorodne rekrutacje, chcesz pracować dla znanych organizacji i być częścią holenderskiej kultury pracy - zapraszamy do nas! Porozmawiajmy, zobacz co robimy i co możemy Ci zaproponować.

specjalista ds. rekrutacji - praca zdalnaNumer ref.: /280/08/2020/AR

zadania

W Randstad Professionals Delivery będziesz miał/a okazję:

  • realizować rekrutację dla międzynarodowych klientów
  • być odpowiedzialnym za rekrutacje end-to-end
  • pracować w zespole w ramach projektów spotowych i wolumenowych na stanowiska specjalistyczne (Klient stawia nowe struktury i potrzebuje np. 50 osób do działu księgowości? Super, kompletujemy zespół i działamy!)
  • wykorzystywać swoje umiejętności jako sourcing ninja pozyskując aktywnie kandydatów z rynku
  • mieć styczność z kandydatami polsko i anglojęzycznymi
  • pracować na indywidualnych oraz zespołowych celach

Dołączając do nas będziesz mógł rozwijać się w jednej z dwóch specjalizacji:

  • IT (rekrutacje w ramach permu oraz contractingu na różnorodne stanowiska)
  • SSC/BPO ( rekrutacje na różnorodne stanowiska m.in. księgowe, bankowe, HR, zakupowe itd.)

oczekujemy

  • min. 1 roku doświadczenia w obszarze rekrutacji specjalistycznych
  • dobrej znajomość języka angielskiego
  • głowy pełnej pomysłów i umiejętności skutecznego docierania do biernych kandydatów
  • samodzielności i dobrej organizacja własnej pracy
  • braku obaw do pracy na targetach, KPI i tabelkach
  • umiejętności odnajdywania się w dynamicznych warunkach pracy przy dużej ilości projektów

oferujemy

  • umowę o pracę (czy wiesz, że jako wewnętrzny pracodawca nie zwolniliśmy naszych pracowników z powodu pandemii? Stabilne zatrudnienie i dobra kondycja firmy to nasz atut!)
  • premie w systemie miesięcznym
  • opiekę buddiego który wdroży Ciebie do pracy
  • szkolenia (techniczne/systemowe oraz kompetencji miękkich)
  • elastyczny czas pracy (zaczynasz między 7:30 - 9:00)
  • praca zdalna, będą częścią zespołu zlokalizowanego w Warszawie
  • dofinansowanie do nauki języka angielskiego oraz studiów podyplomowych
  • opieka medyczna
  • karta sportowa
  • możliwość objęcia dodatkowych ról (buddy, key user, audytor itp.)
  • praca na nowoczesnych systemach usprawniających Twoją pracę
  • możliwość awansu pionowego i poziomego
Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

Ogłoszenie archiwalne