Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. rekrutacji pracowników tymczasowych

EWW PREMIUM sp. z o.o.O firmie

  • Łódź, łódzkie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

Agencja Pracy Tymczasowej EWW Premium Sp. z o.o. poszukuje kandydata na stanowisko Specjalisty ds. rekrutacji pracowników tymczasowych. Nasza firma specjalizuje się w zatrudnieniu pracowników ze Wschodu. Z sukcesem od 2015 r. utrzymujemy pozycję jednej z największych Agencji w woj. Łódzkim.

Jeśli doskonale czujesz się w realizacji procesów rekrutacyjnych, jesteś osobą dobrze zorganizowaną, potrafisz budować i utrzymywać relacje biznesowe to dołącz do naszego zespołu i wspólnie z nami rozwijaj swoje umiejętności i osiągaj sukcesy.

Twoje zadania:

  • prowadzenie procesów rekrutacyjnych w obszarze pracy tymczasowej na rynku polskim oraz zagranicznym
  • prowadzenie administracji kadrowej pracowników tymczasowych
  • przygotowywanie zestawień i raportów rozliczeniowych
  • współpraca z dostawcami i partnerami rekrutacyjnymi z UA
  • aktywne pozyskiwanie nowych dostawców
  • bieżąca współpraca z innymi działami firmy, uczestnictwo w spotkaniach operacyjnych, podsumowujących
  • możliwość rozwoju w obszarze rekrutacji cudzoziemców

Nasze oczekiwania:

  • doświadczenie w samodzielnym prowadzeniu procesów rekrutacyjnych
  • min. 1 rok doświadczenia w obszarze rekrutacji (mile widziane doświadczenie w agencji pracy tymczasowej)
  • znajomość języka rosyjskiego i/lub ukraińskiego
  • dobra organizacja pracy własnej
  • umiejętność budowania relacji, pozytywne nastawienie
  • samodzielność i odpowiedzialność za powierzone zadania
  • mile widziana znajomość prawa pracy i przepisów legalizacji zatrudnienia cudzoziemców

Nasza oferta:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Duża samodzielność w działaniu i możliwość rozwijania swojej ekspertyzy
  • Przyjazna atmosfera pracy w zgranym zespole
  • Zatrudnienie w prężnie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Pakiet benefitów (m.in. dofinansowanie do karty Multisport, owocowe poniedziałki)
  • Motywujący system premiowy
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Zdobycie/ podwyższenie kwalifikacji w zakresie rekrutacji na arenie międzynarodowej

Ogłoszenie archiwalne